Google


Arkusze Google

Logując się do Arkuszy Google zaprezentujesz dane na wykresach i diagramach. Posiada wbudowane formuły, tabele przestawne, formatowanie warunkowe. Arkusze Google to edytowanie arkuszy kalkulacyjnych nawet bez połączenia internetowego na komputerze, telefonie, tablecie.

Dokumenty Google

Dokumenty Google to narzędzie edytowanie dokumentów online od firmy Google. Edytuj dokumenty, używaj stylów by poprawić wygląd edytowanego dokumentu, zmieniał wygląd tekstu za pomocą różnych czcionek. Dodatkowo w edytowanym dokumencie dodasz w łatwy sposób linki, obrazy, rysunki. Dokumenty Google jest bezpłatnym narzędziem edycji, tworzenia dokumentów online.

Formularze Google

Twórz formularze online dzięki aplikacji webowej Formularze Google. Google dzieli możliwość tworzenia formularzy na Prywatne i Firmowe (Google Workspace). Z pomocą Formularzy Google możesz np. zebrać adresy e-mail do newslettera, przygotować test, przygotować ankietę, sondę, rejestrować użytkowników na szkolenie. Możesz skorzystać z gotowych szablonów (motywów).

Google Ads

Google Ads – system reklamowy Google uruchomiony 23 października 2000, pozwalający na wyświetlanie linków sponsorowanych w wynikach wyszukiwania wyszukiwarki Google i na stronach współpracujących w ramach programu Google AdSense, sprzedawane w modelu CPC i CPM.

Google Analytics

Logując się do Google Analytics możesz analizować ruch na swojej stronie internetowej. Sprawdzisz np. jakie podstrony są najczęściej przeglądane, jak długo użytkownik znajduje się na Twojej stronie, ile użytkowników jest nowych a ilu powracających.

Google Classroom

Zaloguj się do Google Classroom jako nauczyciel lub uczeń, student. To bezpłatne narzędzie od Google mające na celu ułatwić komunikację między nauczycielem a uczniem. To w Classroom po zalogowaniu się nauczyciel rozpocznie rozmowę wideo, utworzy klasę, projekt, oceny, wzbogaci tworzone projekty o dodatkowe materiały np.

Google Dysk

Dysk Google to miejsce na różnego rodzaju pliki, foldery dostępne online w chmurze. Możesz mieć dostęp do nich przez komputer, tablet, telefon, przeglądarkę internetową. Wystarczy że zalogujesz się i możesz pracować z wybranymi plikami, udostępniać ich innym użytkownikom tej usługi.

Google Maps

Mapy Google (Mapa Google) to to bardzo przydatna usługa online, jeśli chcesz sprawdzić jak dojechać we wskazane miejsce, sprawdzić lokalizację danego adresu. Mapy Google to najbardziej popularne mapy online. Pokazują natężenie ruchu, transport publiczny, zintegrowane są z usługą Street View. Dzięki Google Maps możesz udostępnić innym swoją lokalizację, zapisywać przydatne miejsca.