Twitter

Logowanie na Twitter.

Serwis społecznościowy Twitter powstał w 2006 roku. Logując się możesz wysyłać i odczytywać tzw. tweety, czyli krótkie wiadomości tekstowe przeglądanych i obserwowanych profili. Nazwa serwisu od słowa angielskiego tweet oznacza ćwierkanie, ćwierkać. Twitter jest bardzo chętnie wykorzystywany przez osoby publiczne, polityków, dziennikarzy. Wiele tzw. newsów dziennikarskich ma swój początek od wiadomości opublikowanej na Twitterze. Zaloguj się na Twitter i obserwuj to co Ciebie interesuje, sprawdź o czym rozmawiają inni i dołącz do nich.

Rejestracja na Twitterze

Tworząc nowe konto w tym serwisie społecznościowym w pierwszym kroku podajesz imię i telefon lub adres e-mail. Imię (nazwa) może mieć maksymalnie 50 znaków. 

W drugim kroku rejestracji dostosowujesz ustawienia Twitter do swoich wymagań.  Możesz zaznaczyć lub nie "Otrzymaj e-mail zawierający informacje o Twojej aktywności na Twitterze i dodatkowe sugestie." Możesz zaznaczyć lub nie "Pozwól innym znaleźć Cię na Twitterze za pomocą adresu e-mail.". Możesz zaznaczyć lub nie "Reklamy na Twitterze są zawsze personalizowane na podstawie Twojej aktywności na Twitterze. Po włączeniu tej opcji reklamy na Twitterze i poza nim będą personalizowane na podstawie Twojej aktywności na Twitterze i pozostałej aktywności online oraz informacji od naszych partnerów."

W trzecim kroku potwierdzasz, akceptujesz zasady użytkowania, politykę prywatności i korzystanie z plików cookie. Potwierdzasz, że masz minimum 13 lat. Po kliknięciu przycisku Zarejestruj się zostanie wysłane na podany numer e-mail (telefonu) kod weryfikacji.

Zaloguj się na Twitter

Zalogować się możesz wpisując nazwę użytkownika lub numer telefonu lub adres e-mail, a następnie hasło.

Twitter Aplikacja

Możliwe jest logowanie się na Twitter poprzez aplikację mobilną. Pobierz ją z Google Play lub z App Store.

Źródło informacji
Ocena
Średnia: 5 (1 głosów)
Podobne strony z kategorii
Aktualizacja danych
Opinie użytkowników