poczta


Poczta logowanie - Logowanie do poczty, zestawienie najbardziej popularnych skrzynek pocztowych. Lista jest sukcesywnie powiększana. Zawiera skrzynki pocztowe te bardzo popularne w Polsce np. oferowane przez Wirtualną Polskę, Onet, Internię, ale również te mniej popularne ale również godne uwagi. Przykładem niech będzie np. poczta ProtonMail. Wybierz pocztę na którą zaczniesz logować się.

CTemplar

CTemplar to usługa szyfrowanej poczty e-mail z siedzibą na Islandii. Słynie z przestrzegania najbardziej rygorystycznych na świecie przepisów dotyczących prywatności i bezpieczeństwa. Zapewnia anonimowe i kompleksowe szyfrowanie poczty e-mail. Wiadomości są chronione przed wirusami, phishingiem i atakami cybernetycznymi.

Hushmail

Hushmail to bezpłatna usługa poczty e-mail do użytku osobistego oraz biznesowego dla firm. Umożliwia wysyłanie bezpiecznych, szyfrowanych wiadomości nawet do użytkowników, którzy nie korzystają z Hushmail.  Tacy odbiorcy przeczytają zaszyfrowaną wiadomość e-mail na zaszyfrowanej stronie internetowej.

Poczta Gazeta

Logowanie na Poczta Gazetka

Serwis gazeta.pl oferuje również dostęp do skrzynki pocztowej. Rejestrując się otrzymujesz końcówkę adresu email @gazeta.pl. Wymagane dane do podania przed pierwszym zalogowaniem się to login, data urodzenia, adres e-mail pomocniczy wykorzystywany do przywrócenia hasła, akceptacja regulaminu.

Poczta Hekko

Logowanie na Poczta Hekko

Logowanie do Poczty Hekko. Hekko to firma, której główną działalnością jest hosting i sprzedaż domen. Dodatkowo jej klienci mogą skorzystać z usługi dostępu do poczty elektronicznej. 

Hekko wykorzystuje do obsługi poczty interfejs RoundCube Webmail. Logowanie odbywa się pełnym adresem pocztowym.

Poczta Home

Logowanie na Pocztę Home

Logowanie na Pocztę Home. Firma Home istnieje na polskim rynku informatycznym już ponad 20 lat. Obecnie jej zakres usług informatycznych jest spory, ale głównymi z których jest znana to sprzedaż domen i hosting. Swoją siedzibę ma w Szczecinie. Ciekawe momenty w jej rozwoju to np.

Poczta Interia

Logowanie na Pocztę Interia

Logowanie do Poczty Interia. Portal Interia powstał w 1999 roku. Od samego początku oferował możliwość zakładania darmowej poczty elektronicznej. Początkowo można było utworzyć adres email tylko z końcówką @poczta.fm.

Poczta O2

Logowanie na Pocztę O2

Poczta o2 należy do Wirtualnej Polski. Logując się do niej otrzymujesz dostęp do 30 GB pojemności, możliwości obsługi załączników wielkością sięgających 100 MB. Konfiguracja poczty O2 - najważniejsze ustawienia: POP3 (poczta.o2.pl, PORT SSL: 995), IMAP (poczta.o2.pl, PORT SSL: 993), SMPT (poczta.o2.pl, PORT SSL: 465).

Poczta Onet

Logowanie na Pocztę Onet

Logowanie do Poczty Onet. Onet jako jeden z największych i najstarszych portali internetowych w Polsce oferuję od wielu lat również dostęp do darmowej poczty elektronicznej. Poczta Onet oferuje rejestrację adresu pocztowego w wielu końcówkach, nie tylko jako @onet.pl ale też np. @adres.pl. Obecnie 100% udziałów w Onecie posiada koncern Axel Springer.

Poczta UPC

Logowanie na Pocztę UPC

Login i hasło potrzebne do zalogowania się do Poczty UPC użytkownik może znaleźć na swojej umowie podpisanej z UPC. Adres e-mail wymagany do wpisanie w momencie logowania się można również uzyskać po zalogowaniu się do serwisu Moje UPC.

Poczta WP

Logowanie na Pocztę WP

Poczta WP to usługa dostępu do skrzynki pocztowej oferowana przez Wirtualną Polskę. Po rejestracji i zalogowaniu się masz dostęp do nielimitowanej powierzchni na maile, dodawać załączniki do 100 MB.

Posteo

Posteo - usługa szyfrowanej poczty e-mail z siedzibą w Berlinie. Cechuje ją brak reklam i postawienie akcentu na prywatność i bezpieczeństwo m.in. dwuskładnikowe uwierzytelnienie. Interfejs użytkownika poczty internetowej oferowanej przez POSTEO jest wysoce zaawansowany.

ProtonMail

ProtonMail - szwajcarska usługa szyfrowanej poczty e-mail. Z poczty można korzystać przez interfejs internetowy ProtonMail, albo przez aplikacje mobilne. Usługa została stworzona z myślą o małych firmach i użytkownikach prywatnych.

Runbox

Runbox to usługa szyfrowanej poczty e-mail z elastycznymi planami cenowymi z siedzibą w Norwegii. Prowadzi również usługi rejestracji domen dla firm i tworzenie adresów e-mial z wybraną domeną. Poczta Runbox posiada filtry antywirusowe i  umożliwia bezpieczną obsługę plików. Obsługuje inne klienty poczty e-mail, takie jak np. Outlook i Thunderbird.

Tutanota

Tutanota - usługa poczty e-mail, która szyfruje całą skrzynkę pocztową i zapewnia dużą prywatność. Klient Tutanota webmail jest darmowy dla użytkowników prywatnych i oferuje 1 GB bezpłatnej przestrzeni dyskowej. Użytkownicy komercyjni mogą skorzystać z płatnych subskrypcji i bardziej rozbudowanych funkcjonalności. Poczta Tutanota jest wolna od reklam.

ZOHO Mail

ZOHO Mail - usługa szyfrowanej poczty e-mail dla firm. Ma wbudowane funkcje współpracy odpowiednie dla potrzeb biznesowych. Pakiet poczty korporacyjnej ZOHO umożliwia dostęp do nowoczesnych usług, takich jak kalendarz, notatki, kontakty i zakładki. Oferuje też hosting korporacyjny dla łatwej współpracy między pracownikami.