Poczta Nazwa, Cloud Mail - poczta.nazwa.pl

Logowanie

Logowanie do Poczty Nazwa. Czy logowanie na pocztę od nazwa.pl (Cloud Mail) to dobry wybór? Marka nazwa.pl jest obecna na polskim rynku hostingu od wielu lat. Poza hostingiem oferuje również możliwość logowania się na skrzynkę pocztową. Poza pocztą nazwa.pl ma w swojej ofercie takie usługi online jak rejestrację domen, certyfikaty SSL, sklepy internetowe (e-sklepy), backup, mail backup, CDN, VPN, rozwiązania dedykowane dla posiadaczy stron na CMS WordPress.

Przed zalogowaniem się

Zanim zadecydujesz czy zalogować się na pocztę od nazwa.pl przejrzyj dostępne rodzaje skrzynek pocztowych. Są trzy do wyboru: CloudMail Start, CloudMail Biznes, CloudMail Pro. Najważniejsze różnice między nimi to pojemność, ilość kont e-mail, cena. Na https://www.nazwa.pl/poczta/ dostępne jest szczegółowe porównanie, a więc zerknij by wybrać odpowiednia skrzynkę pocztową. Jeśli potrzebujesz tylko jednego konta e-mail, a pojemność skrzynki pocztowej o pojemności 100GB jest ok, to CloudMail Start może być dobrym wyborem (najtańsza skrzynka pocztowa za 100 zł rocznie netto w promocji, standardowa cena to 300 zł netto). Użytkownicy, którzy potrzebują więcej kont e-mail i pojemności powinni zainteresować się pozostałymi planami. Dotyczy to również tych, którzy chcieliby wysyłać, odbierać maile nie tylko z kilku adresów w jednej domenie, ale również z kilku adresów e-mail w wielu domenach. Najtańszy plan pozwala utworzyć do 3 aliasów adresów e-mail, pozostałe bez limitu.

Poczta Nazwa - Cloud Mail

Każdy z przedstawionych po krótce planów skrzynek pocztowych on nazwa.pl zawiera zabezpieczenie 2FA, logowanie do poczty przez przeglądarkę internetową, aplikację na Android, kopie bezpieczeństwa, antywirus, antyspam.

Cloud Mail (poczta od nazwa.pl) pozwala na wysyłanie i odbieranie wiadomości e-mail o wielkości do 1 GB. Serwery przetrzymujące maile mają swoją lokalizację w Polsce. 

 

 

 

Aktualizacja wpisu