Logowanie.pl

SkyShowtime pełna lista filmów

Najnowszy gracz na polskim rynku to SkyShowtime. Poniżej znajduje się lista z wszystkimi filmami z oferty.

W ofercie znajduje się 550 filmów w tym 105 dla dzieci.  (Stan na 13 marca 2023r).

*Aktualizacja: 17 marca 2023: Okazuje się, że nie wszystkie filmy są promowane na stronie i cześć pozycji można wyszukać tylko w samej aplikacji. Na dole listy będę dodawać nowo wykryte pozycje.

Twitter wyłącza możliwość weryfikacji SMS.

SMS-y tylko w płatnym abonamencie

Po przejęciu Twittera przez Elona Muska co chwilę słychać nowe porządki. I tak też kwestie bezpieczeństwa również czekają zmiany. Mianowicie dla osób bez płatnej subskrypcji w dwuetapowej weryfikacji zostały wyłączone kody SMS.

Zmiany w sposobie logowania na kontach Twitter.

Decyzja ta może być podyktowana kosztami gdyż w artykule o sposobach logowania piszę, że jedną z wad kodów SMS, często są dodatkowe koszty.

ING Business - Nowy sposób logowania się od 11 stycznia 2022

Logując się do konta ING Business z początkiem roku 2022 można zobaczyć komunikat przygotowany przez ING. Dotyczy on wprowadzenia nowego sposobu logowania się dla klientów biznesowych tego banku który będzie obowiązywać od dnia 11 stycznia. Zmiana dotyczy logowania się poprzez wpisywanie hasła w metodzie login + hasło + SMS. Otóż zamiast wpisywaniu przy logowaniu hasła w postaci tylko wybranych pól będzie trzeba zacząć wpisywać pełne hasło. Bardzo ważną informację jest również to, że od 11 stycznia zmieni się wygląd strony służącej do zalogowania się, a w dodatku również jej adres.

YouTube tłumaczy komentarze pod filmikami na 100 języków

YouTube wprowadził niedawno nową funkcję, która automatycznie tłumaczy tytuły i opisy wielu filmików. Ale na tym nie koniec. Właśnie dodano możliwość tłumaczenia komentarzy do filmów na ponad 100 języków. Ta nowa konkretna funkcjonalność jest na razie dostępna tylko w aplikacjach YouTube na iOS i Android. Zalogowani użytkownicy mogą zobaczyć nowy przycisk „Przetłumacz na:…” pod komentarzami do filmików, które są napisane w języku innym niż ustawiony w aplikacji język ojczysty.

 

Jak śledzić znajomych w Google Maps

Jedną z ciekawszych, a mniej znanych funkcji Google Maps jest możliwość śledzenia położenia znajomych na ekranach urządzeń mobilnych z zainstalowaną aplikacją Google Maps i komputerów stacjonarnych po wejściu na stronę: https://www.google.com/maps. Wybranym osobom, które również są użytkownikami aplikacji Google Maps możemy zezwolić na śledzenie w czasie rzeczywistym naszego położenia. Jest to bardzo przydatne udogodnienie umożliwiające obserwowanie lokalizacji bliskich znajomych czy członków rodziny.

Shopee już wkrótce w Polsce

Shopee jest wiodącą platformą e-commerce operującą głównie w regionie Azji Południowej i na Tajwanie. Została założona w 2015 i ma siedzibę w Singapurze. Jest dostępna w wielu krajach, a tej jesieni ma wystartować w Polsce. Planuje również ekspansję na kolejne rynki. Podobnie jak inne platformy zakupowe Shopee sprzedaje elektronikę, odzież, kosmetyki, zabawki, artykuły spożywcze itp.

 

Bank Millenium proponuje cyfrowe kieszonkowe

Coraz więcej osób poniżej 18 roku życia chce móc swobodnie płacić bezgotówkowo i mieć własne konto w banku. Na przeciw tym oczekiwaniom wyszedł Bank Millennium, który proponuje konto 360° Junior z dostępem 24/7 po zalogowaniu. Młodzi klienci w przedziale wiekowym 7 - 12 lat najchętniej korzystają z  przypisanej do konta aplikacji mobilnej z opcją „Poproś o kieszonkowe”.

Wersja Premium Odrabiamy.pl

Odrabiamy.pl jest popularnym serwisem internetowym, na którym po zalogowaniu użytkownicy znajdą rozwiązania zadań z podręczników i ćwiczeń  - od III klasy szkoły podstawowej począwszy na IV klasie technikum i liceum skończywszy. W praktyce przydatna jest tylko odpłatna wersja Premium. Wariant darmowy serwisu jest bardzo okrojony i raczej ma charakter demonstracyjny, pozwala na dostęp jedynie do pojedynczych przykładów. Fajną funkcją serwisu jest możliwość zadawania na bieżąco pytań nauczycielom, którzy rozwiązują zadania w sekcji Q&A.

Awaria w ING Bank Śląski 30 sierpnia 2021

Klienci skarżą się, że dziś 30 sierpnia 2021 r. od godzin popołudniowych mają problemy ze zrobieniem przelewu i korzystaniem z BLIKA, a na ekranach ich urządzeń pojawia się komunikat o nieoczekiwanym błędzie serwera. Na facebookowym profilu ING Banku klienci utyskują nie tylko na aktualną przerwę w prawidłowym funkcjonowaniu aplikacji i strony internetowej banku, ale też dlatego, że to kolejna podobna awaria w tym roku. Bank przeprosił za utrudnienia, a jego specjaliści zajmują się awarią.

Santander konto dla klientów indywidualnych

Konto w banku Santander wraz z usługami Santander online można obecnie otworzyć przez Internet. Po złożeniu wniosku przez stronę internetową formalności dopełnia się za pośrednictwem kuriera, który dostarcza umowę do podpisu, albo w niektórych miastach umożliwia podpisanie umowy na tablecie.

 

Klienci aktywnie korzystający z konta Santander mogą liczyć na brak opłat za:

 

Serial The Office na Netflix - jesienią premiera nowych sezonów

Netflix potwierdził datę premiery „The Office” na najpopularniejszej w Polsce platformie streamingowej. Jesienią, a dokładnie 23 października 2021 r. pojawi się aż 9 nowych sezonów serialu, którego tytuł na język polski można przetłumaczyć jako „Biuro”.

 

Poczta o2 - Konfiguracja na Windows 10

Jeżeli logujesz się do poczty o2 na systemie Windows 10 i chciałbyś odbierać i wysyłać wiadomości poczty elektronicznej w wygodny sposób - czyli z wykorzystaniem programu pocztowego, a nie za pośrednictwem przeglądarki internetowej, to ten artykuł jest dla Ciebie. Klient poczty w systemie Windows 10 jest bardzo przyjazny i intuicyjny, ale jego konfiguracja może sprawiać trudności początkującemu użytkownikowi. Na szczęście w większości przypadków konfigurujemy go tylko raz a potem już tylko korzystamy przez kolejne lata z udogodnień, które nam oferuje.

Tinder wprowadzi weryfikację tożsamości

Najpopularniejsza aplikacja randkowa Tinder zaanonsowała, że w najbliższych miesiącach udostępni użytkownikom na całym świecie możliwość weryfikacji tożsamości. Na razie weryfikacja ma mieć charakter dobrowolny. Od 2019 r. korzystają już z niej Japończycy. Zweryfikowane profile będą miały odpowiednie oznaczenie graficzne (jak to ma miejsce np. na Twitterze). Umożliwienie weryfikacji ma podnieść poczucie bezpieczeństwa użytkowników i zapewnić im większą kontrolę nad tym w jakie relacje wchodzą po logowaniu w aplikacji Tinder.

 

Czym jest Tinder i jak się do niego zalogować

Tinder jest najpopularniejszą na świecie aplikacją dla singli. Powstała ona w 2012 r. i umożliwia randkowanie on line. Po sukcesie Tindera firma MatchGroup poszła za ciosem i stworzyła podobne aplikacje: Hinge, PlantyOfFish i OkCupid. Do aplikacji Tinder każdy może zalogować się za darmo, a pewne funkcje premium są płatne. Tinder dopasowuje pary na podstawie tego czy użytkownicy podobają się sobie nawzajem. Jeśli dwoje użytkowników jest zainteresowanych rozpoczęciem znajomości, to Tinder oferuje prywatny czat, na którym można rozmawiać i lepiej się poznać.