sprawy urzędowe


BDO

Logując się do BDO uzyskujesz dostęp do BAZY DANYCH O PRODUKTACH I OPAKOWANIACH ORAZ O GOSPODARCE ODPADAMI. Logowanie odbywa się przez Login.gov.pl 

Envelo

Logując się na Envelo.pl zyskujesz dostęp do cyfrowej platformy usług pocztowych w Polsce. Zapoznaj się bliżej z usługami Poczty Polskiej online. Po zalogowaniu się otrzymujesz dostęp do takich produktów jak: neuznaczek, paczka pocztowa, kartka pocztowa, list z komputera, list skanowany.

ePUAP

Logowanie do ePUAP. ePUAP to bezpieczny i darmowy dostęp do usług publicznych. Dokładniej co to ePUAP? Skrót ePUAP oznacza Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej. Za pomocą tej platformy online uruchomionej przez Ministerstwo Cyfryzacji możesz niektóre sprawy urzędowe załatwić przez Internet.

Info-Car

Logując się do serwisu Info-Car załatwisz większość spraw związanych z prawem jazdy, dowodem rejestracyjnym, kartą ADR, kartą do tachografu. Za pośrednictwem tego serwisu np.

mObywatel

mObywatel to bezpłatna aplikacja mobilna od Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, która zawiera takie funkcjonalności jak mTożsamość, mLegitymacja, mPojazd, mRecepta, Polak za granicą. Można powiedzieć, że mObywatel to miejsce na Twoje dokumenty w formie cyfrowej. Jest to aplikacja darmowa. Ma za zadanie ułatwić załatwiania spraw urzędowych ale nie tylko.

ZUS PUE

Logując się do ZUS PUE możesz online (przez Internet) załatwiać sprawy związane z ubezpieczeniem społecznym nawet poza godzinami urzędowania pracowników Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Czyli po zalogowaniu się znajdziesz informację o swoim ubezpieczeniu, świadczeniach i płatnościach w ZUS. Upewnisz się, że przesłane dokumenty mają wpisane poprawne dane.