TV - VOD - filmy, seriale


Apple TV+

Apple TV+ funkcjonuje od 2019 i oferuje na platformie streamingowej własne oryginalne produkcje oraz programy pochodzące od innych dostawców. Stawia na wysokiej jakości obraz i rozrywkę, którą można oglądać w dowolnym czasie i miejscu po zalogowaniu się na stronie internetowej Apple.

CDA

Po zalogowaniu na CDA.PL użytkownik otrzymuje dostęp do pełnej funkcjonalności serwisu wraz z możliwością uruchomienia usług dodatkowych. CDA PL to zbiór filmów, seriali, bajek, gier, materiałów wideo umieszczanych przez jego zarejestrowanych użytkowników. 

Filmweb

Filmweb to jedna z najstarszych jak nie najstarsza baza filmów, seriali, gier i ludzi kina w polskojęzycznym Internecie. Zaloguj się na Filmweb i oceniaj filmy, pisz rekomendacje. Sprawdź czy filmy, które podobają się Tobie podobają się innym użytkownikom serwisu. Logując się będziesz mógł stworzyć swoją bibliotekę tytułów filmów obejrzanych i które planujesz obejrzeć.

HBO GO

Logując się na HBO GO uzyskasz dostęp do ponad 800 filmów i 200 seriali w polskiej wersji językowej. Oglądaj online hity kinowe, kultowe seriale, bajki dla dzieci i oczywiście wszystkie sezony Gry o Tron.

ipla

Zaloguj się na ipla.tv. To platforma VOD uruchomiona przez Cyfrowy Polsat. To dzięki temu serwisowi możesz oglądać filmy, seriale, sport, programy dla dzieci.

Moje UPC

UPC to dostęp do Internetu, telewizja, telefon, Poczta UPC, Moje UPC. Logując się do Moje UPC możesz sprawdzić swoje zobowiązania wobec UPC (faktury, zmiany w usługach), możesz za nie zapłacić online, ustawić przypomnienie o płatności.

nc+ GO

Logując się do nc+ GO uzyskujesz dostęp do tysięcy filmów,seriali, programów które możesz oglądać na telefonie, komputerze, tablecie. nc+ GO TV pozwala na oglądanie tego wszystkiego na telewizorze po podłączeniu go do Internetu przez dekoder od Canal+.

Netflix

Zaloguj się na Netflix i oglądaj filmy, seriale, programy niemal z każdego urządzenia (telewizor, tablet, telefon, konsola, komputer). Dostęp do serwisu możliwy jest już od 34 zł miesięcznie. Netflix pozwala na pobieranie programów na urządzenie i oglądanie ich w trybie offline.

Player

Zaloguj się na Player. Oglądaj online seriale, filmy, programy TVN, a dokładnie z takich kanałów jak TVN HD, TVN 7 HD, TVN24 HD, Discovery HD. To tu zobaczysz online np. Kuchenne Rewolucje, Brzydulę, Królowe Życia, Hotel Paradise. Sprawdź oferta programowa jest o wiele bogatsza niż tylko oferta TVN-u.

Prime Video

Zarejestruj się, zaloguj na Amazon Prime Video i oglądaj filmy, seriale, programy online na różnych urządzeniach (telewizorze, tablecie, telefonie, komputerze). Prime Video dostępne jest od 5,99 Euro miesięcznie. Dostęp możesz w dowolnym momencie anulować. Logujesz się podając adres e-mail lub numer telefonu, hasło.

Vectra

Vectra ma w swojej ofercie Telewizję, Internet, pakiet TV + Internet, Telefon, VOD. Stając się klientem Vectry uzyskujesz możliwość logowania się do Strefy Klienta. Po zalogowaniu się możesz uzyskać informacje o fakturach, wpłatach, sprawdzić saldo konta, zobaczyć jakie masz aktywne usługi, informacje na temat przeprowadzonych połączeniach telefonicznych.

vod.pl

vod.pl to serwis gdzie znajdziesz filmy online, seriale programy, bajki dla dzieci (Disney), programy Onetu. Multimedia płatne i bezpłatne. Zaloguj się i oglądaj najciekawsze filmy seriale online. vod.pl należy do Ringier Axel Springer Polska (np. Onet, Sympatia, Gratka).

WP Pilot

Oglądaj telewizję online na WP Pilot. Telewizja przez Internet oferowana przez Wirtualną Polskę to oglądanie programów telewizyjnych online bez umowy (możesz aktywować lub anulować dostęp w dowolnym momencie). W pakietach płatnych brak jest wyświetlanych dodatkowych reklam. WP Pilot to ponad 90 kanałów telewizyjnych dostępnych online w płatnych pakietach.