bankowość


Aion Bank

Aion Bank to europejski bank cyfrowy mający swoją siedzibę w Belgii. Jego klienci logując się do niego (aplikacja mobilna Aion Bank) za miesięczną subskrypcję mogą korzystać z proponowanych przez bank usług online. Większą dostępność swoich usług w Polsce Aion najprawdopodobniej wprowadzi w 2021 roku.

Bank Millennium

Logowanie do Banku Millennium zapewni Ci dostęp do usług finansowych i ubezpieczeniowych. Bank swoje usługi kieruję do następujących klientów - klienci indywidualni, prestige, bankowość prywatna, firmy, przedsiębiorstwa. Do Banku Millennium zalogujesz się nie tylko przez przeglądarkę internetową, ale również przez aplikację mobilną.

Bank Pocztowy

Na Pocztowy24 logują się klienci indywidualni, mikroprzedsiębiorstwa, klienci instytucjonalni. Do Pocztowy24 Biznes logują się tylko klienci instytucjonalni. We wrześniu 2017 roku Bank Pocztowy wprowadził nową cyfrową markę EnveloBank, której dużym atutem ma być duża wygoda korzystania z bankowości internetowej przez smartfon.

BIK - Biuro Informacji Kredytowej

Logując się do BIK, czyli do Biura Informacji Kredytowej możesz sprawdzić swoją historię kredytową. BIK to zbiór danych gromadzący informacje o zadłużeniu konsumentów i przedsiębiorców (bierze również pod uwagę pożyczki pozabankowe).  Logujesz się do BIK-u podając adres e-mail, hasło i wybrane cyfry z numeru PESEL. Po 3 nieudanych próbach logowania logowanie do konta zostaje zablokowane.

BNP Paribas

Wchodząc na stronę banku BNP Paribas klienci mogą zalogować się do GOonline (logowanie dla klientów indywidualnych i małych firm), PiznesPl@net (logowanie dla klientów biznesowych), Zlecenia giełdowe (logowanie do rachunku maklerskiego), Portfele (logowanie by sprawdzić wartość portfela). Pobierz aplikację BNP Paribas GOmobile i zaloguj się do banku wygodnie na telefonie.

Credit Agricole

Logując się do banku Credit Agricole najpierw wpisujesz identyfikator który jest nadawany przez bank klientowi w momencie podpisywania umowy. Credit Agricole kieruje swoją ofertę finansową dla klientów indywidualnych, małych i średnich firm, przedsiębiorstw, rolnictwa. Klienci banku Credit Agricole mogą logować się do konta również poprzez aplikację mobilną CA24 Mobile.

EasySend

Zarejestruj się, a następnie zaloguj na EasySend jeśli chcesz wysyłać przelewy międzynarodowe online. Wyślesz pieniądze do rodziny, opłacisz rachunki, raty w banku, zakupy w zagranicznych sklepach.

Getin Bank

Getin Bank Logowanie

Dostęp do swoich finansów w Getin Banku masz logując się do niego przez przeglądarkę internetową lub aplikację mobilną. Oferta banku dla klientów indywidualnych to przede wszystkim konta osobiste, karty, oszczędności, kredyty, bankowość elektroniczna, inwestycje, ubezpieczenia. Zarejestruj się do Getin Banku i zacznij się do niego logować. 

Inteligo

Zarejestruj się i zacznij logować do Inteligo. To bank prowadzony od 2002 roku przez PKO Bank Polski. Logowanie do konta przeznaczone jest dla osób fizycznych i osób prowadzących działalność gospodarczą. Dostęp do konta Inteligo oferowany jest przez serwis www, serwis mobilny Inteligo, serwis WAP (telefonia komórkowa).

Kontomierz

Kontomierz to serwis dla logujących się do kilku banków. Po rejestracji konta na kontomierz.pl możesz skorzystać z automatycznego importowania rachunków i transakcji bankowych z największych polskich banków. Dzięki temu masz przegląd swoich finansów bez potrzeby logowania się do kilku banków oddzielnie.

mBank

mBank zapewnia oddzielne logowanie dla klientów indywidualnych i firm, oddzielne dla Private Banking oddzielne dla CompanyNet. Do pierwszych dwóch w celu pomyślnego zalogowania się wystarczy podać identyfikator (8-cyfrowy numer klienta) i hasło. W przypadku CompanyNet wprowadzasz identyfikator i wybierasz dodatkowo Token lub Mobilny token lub Certyfikat.

Revolut

Co możesz robić dzięki Revolut? W dwóch słowach po prostu zarządzać pieniędzmi. Dokładniej po zalogowaniu się możesz np. wymieniać pieniądze, kupować kryptowaluty, kupować złoto, realizować transakcje giełdowe, lepiej analizować wydatki, otrzymywać rabaty i zwroty pieniędzy, wysyłać pieniądze na cały świat, oszczędzać dzięki tzw.

Toyota Bank

Logując się na Toyota Bank możesz korzystać z usług finansowych Toyoty. Jego oferta wsparcia finansowego jest skierowana głównie dla chcących zakupić samochód Toyota lub Lexus. Toyota Bank to również bankowość elektroniczna gdzie możesz założyć konto osobiste, oszczędnościowe, wziąć pożyczkę, założyć lokatę, czy zdecydować się na kartę płatniczą.

Twisto

Logowanie na Twisto to dostęp do wirtualnej karty płatniczej. Zarejestruj się na Twisto i zawnioskuj o wirtualną kartę płatniczą. Po zarejestrowaniu otrzymasz bezpłatnym miesięczny limit do wykorzystania na zakupy. Logujesz się na Twisto i korzystasz z niego od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca.

ZEN.com

Zarejestruj się, zaloguj na ZEN.com. To szybka i mobilna bankowość dla przedsiębiorców. Startuje w Polsce 25 listopad 2020. Prowadzisz firmę? Sprawdź jakie usługi finansowe przygotował dla Ciebie ZEN. Może zdecydujesz się kartę płatniczą właśnie tam.