Nest Bank - nestbank.pl

Logowanie

Do Nest Bank logują się klienci indywidualni i klienci biznesowi. Początki istnienia tego banku sięgają roku 1995. Pod nazwą Nest Bank znany jest od 2016 roku. W Nest Bank możesz utworzyć tzw. Nest Konto jeśli jesteś klientem indywidualnym lub BIZnest Konto jeśli jesteś klientem biznesowym. Rejestrację konta można przeprowadzić nie tylko poprzez przeglądarkę internetową, ale również poprzez aplikację (dostępna jest Google Play i App Store). W aplikacji do utworzenia konta wykorzystywane jest tzw. selfie (klient biznesowy może założyć konto poprzez aplikację, ale tylko prowadzący jednoosobową działalność). 

W czerwcu 2023 Nest Bank uruchomił swój kantor online (Nest Kantor). Za jego pośrednictwem dostępna jest wymiana 4 walut: EUR, USD, GBP, PLN.

Z kolei lipiec 2023 to czas gdzie możesz założyć konto (zarejestrować się) w takich propozycjach jak: "Konto i karta dla firm 0 zł na stałe", "Konto prowadzisz za bezwarunkowe 0 zł". Użytkownicy którzy już logują się do Nest Banku (posiadają już konto w tym banku) mogą uzyskać dodatkową złotówki za polecenie go innym.

 

Czy rejestrować konto, zalogować się?
Aktualizacja wpisu