Credit Agricole - ca24.credit-agricole.pl

Logowanie

Credit Agricole to francuska grupa bankowa, która jest jednym z największych banków na świecie pod względem aktywów. Jest to spółdzielnia kredytowa, która została założona we Francji w 1894 roku. Credit Agricole prowadzi swoją działalność na wielu rynkach na całym świecie, w tym w Europie, Azji, Ameryce Północnej, Południowej i Środkowej.

Kluczowe informacje na temat Credit Agricole

Historia: Credit Agricole zostało założone jako spółdzielnia kredytowa w celu wsparcia rolników i lokalnych społeczności we Francji. Od tego czasu bank rozwinął swoją działalność, oferując szeroki zakres usług bankowych dla klientów indywidualnych, firm i instytucji.

Usługi bankowe: Credit Agricole oferuje różnorodne produkty i usługi bankowe, takie jak konta osobiste, oszczędnościowe i walutowe, karty płatnicze, kredyty hipoteczne i konsumenckie, inwestycje, ubezpieczenia oraz usługi dla firm i korporacji.

Międzynarodowa obecność: Credit Agricole prowadzi swoją działalność na wielu rynkach na całym świecie poprzez różne spółki zależne i oddziały. Jest obecny w Europie, Ameryce Północnej, Południowej, Azji i Afryce.

Aktualizacja wpisu