dla firm


afaktury.pl

Zarejestruj się na afaktury.pl, zaloguj i zacznij wystawiać faktury online. Przez 30 dni możesz testować za darmo. W darmowej wersji z której możesz korzystać bez rejestracji nie ma np. funkcjonalności "wydruk wypełnionych dokumentów w PDF".

Fakturownia.pl

Logując się na Fakturownia będziesz mieć możliwość wystawiać faktury online. Po rejestracji i zalogowaniu się możesz testować to narzędzie przez 30 dni za darmo. Potem 3 faktury miesięcznie możesz wystawić za darmo. Przy większej ich ilości wymagany jest zakup subskrypcji. Im większa funkcjonalność tym wyższy abonament.

Fakturowo

Zarejestruj się, zaloguj na Fakturowo.pl i zacznij wystawiać faktury online. Fakturowo to program do wystawiania online faktur, dokumentów księgowych dla małych i średnich firm z obsługą plików JPK.

HRnest

Logując się na HRnest.pl możesz rozliczać urlopy, delegacje, czas pracy. Po pierwszym zalogowaniu możesz za darmo korzystać przez 21 dni bez zobowiązań i limitów. HRnest to dostęp do 4 modów - URLOPY, CZAS PRACY, DELEGACJE, KARTOTEKA.

IFIRMA

IFIRMA to serwis mający na celu ułatwienie prowadzenie firmy, znaczy spraw związanych z biurem rachunkowym, księgowością online, czy też wystawianiem faktur. Logując się do IFIRMA możesz między innymi księgować samodzielnie, polegać na wsparciu dedykowanej księgowej, wystawiać faktury online.

KRD

KRD (Krajowy Rejestr Dłużników) udostępnia stronę internetową i aplikację mobilną (Android, iOS, Windows Mobile) gdzie firmy mogą sprawdzić wypłacalność klientów i kontrahentów. Po wejściu na stronę www i kliknięciu na czerwony przycisk "Panel klienta" pojawią się dwa panele logowania się. Jedne dla konsumentów, drugi dla biznesu.

MyBenefit

Zaloguj się do MyBenefit. To platforma motywująca pracowników firmy. Dostępne benefity dostępne na platformie są finansowane przez pracodawcę, a pracownik sam wybiera z jakich chce skorzystać. MyBenefit to dostęp do tysięcy benefitów.

Rejestr.io

W serwisie Rejestr.io bez logowania się możesz sprawdzić podstawowe dane spółek, fundacji, stowarzyszeń, powiązania między nimi, również osoby powiązane z danymi spółkami. Po zalogowaniu się (po wykupieniu pakietu Premium) możesz przeglądać dane bardziej szczegółowe np.

SaldeoSMART

Dzięki SaldeoSMART odczytasz papierowe faktury, znaczy narzędzie SaldeoSMART zrobi to za Ciebie. Ma na celu wyręczyć biura rachunkowe, działy księgowe z ręcznego przepisywania faktur do programów księgowych. Wykorzystuje technologię OCR (Optyczne Rozpoznawanie Znaków, ang. Optical Character Recognition).

Testportal

Logując się na testportal.pl możesz utworzyć test online mający na celu sprawdzenie umiejętności, wiedzy swoich pracowników, wybranej grupy docelowej. Po rejestracji konta możesz testować funkcjonalność tego narzędzia za darmo przez 30 dni.

zapakuj.to

Zapakuj.to, znane poza Polską jako Packhelp to serwis dla firm które chcą zacząć przesyłać produkty do swoich klientów w ładnych opakowaniach, pudełkach. Zaloguj się na Zapakuj.to i wyróżnij się na tle konkurencji.

Zumi

Zumi.pl to mapy, firmy, usługi. Odwiedzając stronę zumi.pl możesz wyszukać określoną firmę, różne rodzaje usług, firm np. kawiarnię, lekarza, restaurację, hotel. Wyniki wyszukiwania są wyświetlane na mapie. Na zumi.pl możesz sam dodać swoją firmę i promować jej usługi.