Apple TV+

Apple TV+ funkcjonuje od 2019 i oferuje na platformie streamingowej własne oryginalne produkcje oraz programy pochodzące od innych dostawców. Stawia na wysokiej jakości obraz i rozrywkę, którą można oglądać w dowolnym czasie i miejscu po zalogowaniu się na stronie internetowej Apple. Apple TV+ jest dostępna również za pośrednictwem aplikacji telewizyjnej Apple, którą dostosowano do urządzeń firmy Apple i niektórych telewizorów typu smart.

 

Żeby móc oglądać Apple TV należy założyć konto na stronie https://www.apple.com/tv/ przy użyciu swojego Apple ID. Po wejściu na stronę trzeba wybrać swój region i postępować zgodnie z instrukcją. Po zalogowaniu się na założone konto można oglądać wybrane programy i filmy, ale też zarządzać swoimi subskrypcjami, zrealizować kartę podarunkową lub kod, oraz dodać środki płatnicze. Po zainstalowaniu aplikacji Apple TV na ekranie urządzenia pojawia się ikona, a jej kliknięcie wystarczy do rozpoczęcia oglądania. Oferta Apple TV różni się zależnie od regionu.

 

Aktualnie można oglądać Apple TV + przez 7 dni za darmo, a następnie trzeba płacić 24,99 zł miesięcznie. Osoby, które zakupiły urządzenie Apple objęte promocją, mają w 2021 r. możliwość oglądania Apple TV+ przez 3 miesiące bez opłat. Z warunkami obowiązujących promocji można zapoznać się pod linkiem: https://www.apple.com/pl/promo/. Roczna opłata za oglądanie Apple TV bez promocji wynosi obecnie 249,99 zł.

podobne strony z kategorii
Aktualizacja wpisu