Steam, store.steampowered.com


Steam to cyfrowa platforma dystrybucji gier, oprogramowania oraz treści multimedialnych, należąca do Valve Corporation. Służy do zakupu, pobierania i uruchamiania gier komputerowych, zarówno tych wydanych przez Valve, jak i innych firm.

Logowanie się na Steam umożliwia dostęp do pełnej funkcjonalności platformy. Oto różnice między funkcjonalnością przed a po zalogowaniu się:

Przed zalogowaniem się:

  1. Przeglądanie sklepu. Użytkownik może przeglądać dostępne gry, oprogramowanie i inne treści w sklepie Steam.
  2. Przeglądanie recenzji:. Można czytać recenzje i oceny innych graczy dotyczące dostępnych tytułów.

Po zalogowaniu się na Steam:

  1. Zakupy i pobieranie. Zalogowany użytkownik może kupować gry, oprogramowanie oraz inne treści bezpośrednio ze sklepu Steam i pobierać je na swoje urządzenie.
  2. Zarządzanie biblioteką. Użytkownik może zarządzać zakupionymi grami i oprogramowaniem, instalować, odinstalowywać, aktualizować itp.
  3. Wspólne granie. Można dołączać do sesji gier z innymi graczami, zapraszać znajomych do gry, korzystać z czatu głosowego i tekstowego itp.
  4. Społeczność. Po zalogowaniu użytkownik może tworzyć własny profil, dołączać do grup społecznościowych, komunikować się z innymi graczami za pomocą wiadomości prywatnych, forum itp.
  5. Biblioteka mediów. Użytkownik może przeglądać i zarządzać zrzutami ekranu, filmami z gier, listami odtwarzania muzyki itp.
  6. Ustawienia konta. Zarządzanie ustawieniami konta, preferencjami społecznościowymi, zabezpieczeniami itp.

Logowanie się na Steam pozwala na pełne korzystanie z funkcji platformy, w tym zakupu, pobierania i grania w gry, komunikację ze społecznością oraz zarządzanie biblioteką zakupionych tytułów.

Podsumowanie
domena
store.steampowered.com
kategoria
Aktualizacja wpisu