zakupy


AliExpress

Logując się na aliexpress.com możesz zacząć zamawiać produkty w chin w bardzo atrakcyjnych cenach, w bardzo popularnym serwisie na całym świecie, często odwiedzanym również przez polskich internautów.

Allegro

Największa platforma zakupowa, sprzedaży online w Polsce. Sprzedaje na niej ponad 100 000 firm handlowych. Najbardziej popularne kategorie to Motoryzacja, Moda, Dom i ogród, Elektronika, Książki i kolekcje, Dziecko, Zdrowie i uroda. 

Ceneo

Ceneo.pl to serwis porównujący cenowo produkty ze sklepów internetowych. Dodatkowo to zbiór opinii na ich temat. Sprawdź co warto kupić online, gdzie jest najtaniej, który sklep internetowy ma dobre opinie. Jego głównym konkurentem jest Skąpiec.pl

ebay

Zaloguj się na ebay. To serwis za pomocą którego możesz sprzedawać, kupować np. elektronikę, samochody, ubrania i wiele innych.

ERLI.pl

ERLI to platforma sprzedażowa podoba w działania do Allegro.pl czy Amazon.pl. Po rejestracji i zalogowaniu się sprzedawca otrzymuje dwa plany do wyboru. Pierwszy to Basic i jest darmowy. Drugi to PROseller, który jest darmowy przez 6 miesięcy, a następnie 39,90 zł miesięcznie.

Etsy

Zaloguj się na Etsy. To serwis gdzie kupisz interesujące rzeczy robione ręcznie, tzw. rękodzieła, produkty vintage. Wyróżnij się z tłumu wyjątkowym produktem.

Lidl Plus

Lidl Plus to aplikacja mobilna stworzona przez sieć sklepów Lidl dla swoich klientów. Logowanie do Lidl Plus możliwe jest tylko przez samą aplikację, nie można przez przeglądarkę internetową. Dostępna jest wersja dla urządzeń z Androidem i iOS.

Skąpiec

Skąpiec.pl to porównywarka produktów które możesz kupić online lub lokalnie w swojej okolicy. Dodatkowo jest zbiorem opinii o produktach i sklepach. To źródło informacji o produktach i ofertach dostępnych w sklepach online. Powstał w 2004 roku. Jego główny konkurent to Ceneo.pl.

Vinted

Vinted.pl to serwis, aplikacja mobilna na której po zalogowaniu się możesz sprzedawać swoje mniej lub bardziej używane ubrania. Na Vinted umieszczane są oferty sprzedaży ubrań damskich, męskich i dziecięcych. Strony odwiedzają głównie kobiety.