wyszukiwarka firm


ALEO

W Aleo.com możesz szukać informacji o firmach, oferowanych przez nie usługach i produktach. W pole wyszukiwania wystarczy, że wpiszesz nazwę firmy lub nip lub szukaną usługę, produkt. Twórcy serwisu deklarują, że w swojej bazie posiadają ponad 3 miliony firm z Polski, a właściwie pisze "wszystkie polskie firmy są w ALEO.com".

Business Navigator

Business Navigator to katalog firm dostępny online. Serwis funkcjonuje od 2005 roku. W pola wyszukiwarki możesz wpisać nazwę szukanej firmy, ulicę, miasto, województwo, branżę, słowa kluczowe. Od pewnego czasu Business Navigator to również wyszukiwarka ofert pracy. 

Firmy.net

Firmy.net to wyszukiwarka polskich firm i usług, produktów które oferują. Główne kategorie serwisu: Dom i ogród, Budownictwo, Medycyna i zdrowie, Motoryzacja, Transport i spedycja, Finanse i ubezpieczenia, Biznes, Edukacja i szkolnictwo.

Oferteo

Jeśli szukasz fachowca, firmy która jest w stanie wykonać Twoje zlecenie to zerknij na Oferteo.pl. Serwis pośredniczy między zlecającym usługę, a firmą ją realizującą. Tu możesz szukać specjalistów, którzy pomogą np. w budowie domu, remoncie, wykonaniu kostki brukowej, czy w realizacji usług z zakresu finansów, edukacji, urody, transportu.

Panorama Firm

Dzięki serwisowi Panorama Firm możesz wyszukać firmę w swojej lokalizacji lub w wybranym mieście. Główne kategorie serwisu, możesz wyszukać firmę związaną np. z kategorią zdrowie i uroda, praca i edukacja, motoryzacja i transport, budownictwo i remonty, kawiarnie i restauracje, hotele i turystyka, handel i sklepy, usługi dla ludności.

pkt.pl

pkt.pl to wyszukiwarka polskich firm. Wyszukasz firmę w określonej lokalizacji, usługi, produkty jakie oferują firmy w danym regionie. Po znalezieniu firmy możesz oprócz zapoznania się z jej danymi kontaktowymi sprawdzić jaką ma opinię wśród użytkowników Internetu.

Zumi

Zumi.pl to mapy, firmy, usługi. Odwiedzając stronę zumi.pl możesz wyszukać określoną firmę, różne rodzaje usług, firm np. kawiarnię, lekarza, restaurację, hotel. Wyniki wyszukiwania są wyświetlane na mapie. Na zumi.pl możesz sam dodać swoją firmę i promować jej usługi.