usługi fachowców


Favore.pl

Favore.pl to wyszukiwarka usług. Możesz wyszukać lub dodać usługę, produkt, zlecenie. Od grudnia 2014 roku serwis należy do Grupy Wirtualna Polska. W bazie znajduje się ponad 200 000 firm oferujących swoje usługi za pośrednictwem tego serwisu.

Gratka

Gratka.pl to serwis ogłoszeniowy. Łączy kupujących i sprzedających. Jednymi z bardziej popularnych kategorii, w których są umieszczane ogłoszenia to nieruchomości, motoryzacja, zwierzęta. Na Gratce możesz również szukać oferta pracy, usługi oferowane przez różnych fachowców, noclegi, oferty matrymonialne, znaleźć współlokatora.

Gumtree

Gumtree to serwis ogłoszeniowy, gdzie znajdziesz ogłoszenia dotyczące np. nieruchomości, domu i ogrodu, muzyki i rozrywki, motoryzacyjne, z antykami i innymi rzeczami kolekcjonerskimi. Na gumtree może przeglądać oferty pracy, szukać fachowca.

Lento

Lento.pl to serwis z darmowymi ogłoszeniami dla społeczności lokalnych, ale nie tylko. Dzięki niemu możesz sprzedawać i kupować różne rzeczy, oferować swoje usługi, przeglądać oferty pracy, poznać sympatię (kategoria serwisu "Randki i przyjaciele"). Usługi dostępne są w kategorii "Usługi i firmy". Znajdziesz w niej usługi oferowane przez ekipy budowlane, remontowe, fachowców, czy tzw.

Oferia

Oferia.pl to serwis internetowy na którym możesz szukać fachowca, wykonawcę danej usługi, zlecenia. Po zalogowaniu się możesz dodać zlecenie, czyli ogłosić, że poszukujesz kogoś do zrobienia danej usługi, pracy, zadania. Oferia.pl jest dla zlecających i dla wykonawców. Zlecenie możesz dodać za darmo.

Oferteo

Jeśli szukasz fachowca, firmy która jest w stanie wykonać Twoje zlecenie to zerknij na Oferteo.pl. Serwis pośredniczy między zlecającym usługę, a firmą ją realizującą. Tu możesz szukać specjalistów, którzy pomogą np. w budowie domu, remoncie, wykonaniu kostki brukowej, czy w realizacji usług z zakresu finansów, edukacji, urody, transportu.

Sprzedajemy

Sprzedajemy.pl to serwis z ogłoszeniami wszelkiego rodzaju. Od tych dotyczących motoryzacji, nieruchomości, ubrań, domu, a kończąc na oferujących usługi różnych fachowców. W 2020 widoczna jest nowa kategoria ogłoszeń "Delikatesy". Uwaga znajdziesz również kategorię "Maseczki ochronne". Na sprzedawaj.pl możesz szukać pracy.