Shopee już wkrótce w Polsce

Shopee jest wiodącą platformą e-commerce operującą głównie w regionie Azji Południowej i na Tajwanie. Została założona w 2015 i ma siedzibę w Singapurze. Jest dostępna w wielu krajach, a tej jesieni ma wystartować w Polsce. Planuje również ekspansję na kolejne rynki. Podobnie jak inne platformy zakupowe Shopee sprzedaje elektronikę, odzież, kosmetyki, zabawki, artykuły spożywcze itp.

 

Tym co wyróżnia Shopee na tle konkurencji jest fakt, że zakupy na tej platformie są skomponowane pod smartfony. W 2021 r. aplikacja Shopee została pobrana aż 500 milionów razy. Wystarczy pobrać aplikację i zalogować się na swoje konto Facebook lub Google, żeby móc rzucić się w wir internetowych zakupów. Rachunki za nie można regulować kartą kredytową, debetową, portfelem Shopee, albo korzystając z opcji płatności przy odbiorze.

 

Agencje prasowe donoszą, że Shopee przygotowuje się do rozpoczęcia funkcjonowania w Polsce i rekrutuje sprzedawców. Inauguracja działalności platformy w naszym kraju ma obfitować w liczne i bardzo atrakcyjne promocje, żeby przyciągnąć jak największe rzesze klientów.

Info z dnia
Artykuł dotyczy