rachunki


e-kartoteka

Logująć do serwisu e-kartoteka mieszkańcy osiedli których zarządy nieruchomości wdrożyły to rozwiązanie mogą np. głosować nad uchwałami w Internecie, sprawdzać zobowiązania wobec swojej wspólnoty mieszkaniowej.

Energa

Energa oferuje prąd, gaz, ubezpieczenia. Po zalogowaniu się masz wgląd w saldo rachunku, możesz opłacić rachunek online, zamówić ofertę i usługi dedykowane dla zarejestrowanych użytkowników. 

Moje innogy

Moje innogy jest usługą online dostępną dla klientów firmy innogy Polska. Po zarejestrowaniu się i zalogowaniu klient ma wgląd w faktury tuż po ich wystawieniu (istnieje opcja aktywacji e-faktury), może włączyć przypomnienia o wystawionej fakturze za prąd. Po zalogowaniu się może również opłacić fakturę online (e-płatności), sprawdzić stan licznika prądu, kiedy i ile zostało zużyte energii.

PGNiG

PGNiG oferuje po zalogowaniu się dostęp do takich usług online jak eBOK, Biznes24, Nominacje. eBOK przeznaczony jest dla klientów indywidualnych i małych firm. Biznes24 to większe firmy i instytucje, Nominacje duże firmy i hurt. Sprawdź swój rachunek za energię elektryczną, gaz i zaloguj się do usługi eBOK.

STREFA CANAL+

Po zarejestrowaniu się i zalogowaniu na platformę STREFA CANAL+ możesz sprawdzić np.: saldo konta; pobrać rachunki, faktury, uzyskać wgląd w bilingi; opłacić wskazaną fakturę, rachunek; poszerzyć ofertę TV; zamówić film VOD; napisać zgłoszenia do Obsługi Klienta; przedłużyć umowę; zakupić usługę Internetu lub telefonu; zarządzać danymi kontaktowymi i zgodami marketingowymi; akt

TAURON

Tauron to firma oferująca prąd, gaz, fotowoltaikę, ekogroszek. Logując się do serwisu Tauronu możesz sprawdzić np. swój rachunek za prąd, gaz, opłacić fakturę online.