przewóz osób


BlaBlaCar

Zaloguj się na BlaBlaCar. To serwis społecznościowy łączących kierowców. Łączy osoby dysponujące wolnymi miejscami w samochodzie, z osobami szukającego transportu, przejazdu. Jeśli chcą dojechać w to samo miejsce mogą dzięki BlaBlaCar umówić się na wspólny przejazd.

Jakdojade

jakdojde to aplikacja, serwis za pośrednictwem którego możesz sprawdzić rozkład jazdy komunikacji miejskiej w największych miastach Polski, dowiedzieć się jak dojechać w wyznaczone miejsce miasto komunikacją miejską. Dodatkowo za jej pośrednictwem zakupisz bilet online na dany przejazd, sprawdzisz gdzie akurat znajduje się dany autobus, wyznaczysz trasę przejazdu.

KOLEO

Po rejestracji zaloguj się na KOLEO.pl i kup bilet na pociąg. KOLEO to rozkład jazdy pociągów, system gdzie kupisz online bilet na wybrane połączenie pociągiem w atrakcyjnej cenie. Po rejestracji, utworzeniu konta kupisz bilet bez kolejki, bez dodatkowych opłat online. Będziesz mieć dostęp do historii zakupionych biletów, faktur. Będziesz informowany o promocjach i ciekawych ofertach.

Uber

Uber służy do zamawiania usług transportowych, coś w rodzaju taxi. Firma znana jest na całym świecie. Logujesz się przez dedykowaną aplikację mobilną (na Android lub iOS) lub poprzez przeglądarkę internetową na Uber.com.  Włączone są dwie opcje logowania, jako kierowca, albo jako osoba chcąca zamówić przejazd. W pole login wpisujesz adres e-mail lub numer telefonu.