praca grupowa


Dropbox

Zaloguj się na Dropbox. To serwis udostępniający przestrzeń dyskową online. Do określonej przestrzeni dysku na serwerach firmy masz dostęp przez Internet za pomocą przeglądarki internetowej lub np. poprzez dedykowaną aplikację na telefonie czy tablecie. Dropbox wykorzystywany jest najczęściej do przechowywania zdjęć i dokumentów w różnej postaci cyfrowej. 

GitHub

GitHub.com to serwis dla programistów. Wykorzystuje system kontroli wersji Git. Ułatwi pracę grupową programistom nad kodem. Dzięki niemu masz kontrolę nad tym co, kiedy i kto zmienia kod programowania. To serwis o zasięgu ogólnoświatowym. 

Google Meet

Google Meet już jest dostępny w skrzynce pocztowej Gmailu. Google Meet to spotkania wideo z napisami na żywo i udostępnianiem ekranu nawet dla 100 osób. Szukaj napisu "Meet" w skrzynce pocztowej Gmail po lewej stronie. Aby móc korzystać z Google Meet musisz posiadać adres email na Gmailu.

Slack

Zaloguj się na Slack.com. To narzędzie do pracy grupowej. Umożliwia komunikację tekstową, głosową i przesyłanie multimediów między użytkownikami.

Zoom

Zoom.us to platforma służąca do organizowania wideokonferencji. Możesz uczestniczyć w konferencji online z dowolnego urządzenia PC, Mac, tabletu czy smartfonu. Dzięki niemu np. udostępnisz swój ekran.

Funkcjonalność Zoom

Niektóre funkcje aplikacji Zoom