portal randkowy


Badoo

Zaloguj się na portal randkowy Badoo i dołącz do grona ponad 450 milionów osób randkujących każdego dnia przez przeglądarkę internetową lub poprzez dedykowaną aplikację mobilną. Serwis Badoo dostępny jest w ponad 40 wersjach językowych.

eDarling

eDarling to portal randkowy. Dzięki niemu poflirtujesz online lub umówisz się na randkę. Twórcy reklamują go jako portal dla singli z aspiracjami. Potencjalni partnerzy są proponowaniu na podstawie wypełnionego testu osobowości.

Fotka

Logując się na stronie fotka.com możesz zacząć randkować online. Ten bardzo popularny niegdyś portal randkowy w Polsce funkcjonował wcześniej pod adresem internetowym fotka.pl. Obecnie logowanie odbywa się przez login (nazwę użytkownika), adres email, ewentualnie przez Facebook lub Google. Dostęp do serwisu możliwy jest również poprzez aplikację mobilną na Android lub iOS.

Lento

Lento.pl to serwis z darmowymi ogłoszeniami dla społeczności lokalnych, ale nie tylko. Dzięki niemu możesz sprzedawać i kupować różne rzeczy, oferować swoje usługi, przeglądać oferty pracy, poznać sympatię (kategoria serwisu "Randki i przyjaciele"). Usługi dostępne są w kategorii "Usługi i firmy". Znajdziesz w niej usługi oferowane przez ekipy budowlane, remontowe, fachowców, czy tzw.

LOVOO

Lovoo to międzynarodowy portal randkowy również z polską wersją językową. Jednym ruchem palca możesz zadecydować, czy jesteś zainteresowany drugą osobą (kogo chcesz poznać), kto jest w pobliżu online (lista osób w okolicy). Zaloguj się na Lovoo, może dzięki niemu poznasz bliską sobie osobę.

MyDwoje

MyDwoje.pl to portal matrymonialny (biuro matrymonialne online), który powstał w 2007 roku. Pracownicy serwisu weryfikują ręcznie umieszczane anonse matrymonialne i zdjęcia. MyDwoje kojarzy osoby, które poszukują partnera na stałe.

Sympatia

Zaloguj się na Sympatię. Sympatia to obecnie najbardziej popularny polski portal randkowy. Niegdyś funkcjonował pod adresem sympatia.pl. Obecnie znajduje się na subdomenie portalu Onet (sympatia.onet.pl). Wchodząc na sympatia.pl i tak zostnaniemy przekierowani na nowy adres. Serwis działa od 2003 roku. Obecnie jest administrowany przez firmę Ringier Axel Springer Polska sp. z o.o.

Tinder

Tinder to usługa online, która po zalogowaniu się daje możliwość umawiania się na randkę przy wykorzystaniu mobilnej aplikacji. Jest bardzo popularna na całym świecie. Spotkać się można z opiniami, że swoją popularność zawdzięcza swojej prostocie.

Twoo

Twoo.com - Do Twoo loguje się ponad 13 milionów użytkowników miesięcznie. Serwis dostępny w 200 krajach i w 38 językach. To serwis społecznościowy do zawierania nowych znajomości, dla lubiących czatować, poznawać nowych ludzi, serwis na którym możesz umieszczać również zdjęcia.