porównywarka ubezpieczeń


mfind

mfind.pl to porównywarka OC i AC, ale nie tylko. Na stronie mfind.pl porównasz nie tylo ubezpieczenie samochodowe, ale również ubezpieczenia zdrowotne, podróżne, nieruchomości. Serwis działa od 2014 roku. Na mfind.pl znajdziesz kalkulator OC AC.

Mubi

Mubi.pl to porównywarka ubezpieczeń samochodowych OC i AC. Serwis Mubi zawiera kalkulator OC AC. Porównaj ubezpieczenia takich ubezpieczycieli jak Allianz, Axa Direct, Aviva, Benefia, Gefion, Generali, Link4, MTU24, Proama, PZU, Uniqa, Warta, Wiener, You Can Drive. Po zalogowaniu się możesz zakupić wybrane ubezpieczenie.

Porówneo

Porówneo to porównywarka ubezpieczeń samochodu, domu i mieszkania (nieruchomości), turystycznego. Na tej porównywarce internetowej znajdziesz również kalkulator OC. Porowneo.pl współpacuje z 8 firmami oferującymi ubezpieczenia.

Rankomat

Rankomat.pl to porównywarka nie tylko ubezpieczeń OC i AC, ale dzięki niej porównasz również ubezpieczenia nieruchomości (domu, mieszkania), podróżne, na życie, zdrowotne, czy też NNW szkolne. Rankomat.pl to równiż porównywarka kredytów z 17 banków (gotówkowego, samochodowego, hipotecznego), pomoże wybrać odpowiednią lokatę bankową, czy też konto osobiste.