płatności


Apple Pay

Dostęp do Apple Pay to możliwość korzystania z płatności online, zbliżeniowo, w App Store przy wykorzystaniu wybranych urządzeń Apple (płacenie iPhonem, na MacBooku, zegarkiem Apple Watch, iPadem). Do używania usługi Apple Pay wymagane też jest konto Apple ID (wymagane np. do logowania się na iCloud). Dodajesz karty kredytowe i zaczynasz płacisz.

Blik

Blik to polski system płatności oparty na przesyłaniu wygenerowanego kodu i akceptacji płatności z nim związanej online. Z Blikiem płacisz, wypłacasz, przelewasz telefonem. Blik to między innymi płatności online, płatności w kasie sklepów poprzez terminal płatniczy, wypłaty z bankomatu, przelewy na telefon.

PayPal

PayPal po zalogowaniu umożliwia przeprowadzanie płatności online. Jest jednym z najbardziej popularnych systemem do płatności przez Internet. Niemal każdy sklep internetowy ma wdrożony mechanizm umożliwiający dokonanie płatności z wykorzystaniem systemu PayPal. Logujesz się poprzez adres e-mail lub numer telefonu.

paysafecard

Zaloguj się do paysafecard. Dzięki temu systemowi płatności online możesz płacić w różnego rodzaju sklepach internetowych mających w swojej ofercie gry, muzykę, filmy rozrywkę bez posiadania konta bankowego czy też karty kredytowej.

PeoPay

Logowanie do aplikacji PeoPay pozwoli Ci na dostęp do swoich, rachunków, kart w banku Pekao S.A. Zaloguj się i opłać rachunki, obsługuj Blika, złóż wniosek o pożyczkę, doładuj telefon. Do potwierdzenia realizacji płatności do kwoty 120 zł nie musisz logować się jeśli dysponujesz telefonem z czytnikiem linii papilarnych.

Twisto

Logowanie na Twisto to dostęp do wirtualnej karty płatniczej. Zarejestruj się na Twisto i zawnioskuj o wirtualną kartę płatniczą. Po zarejestrowaniu otrzymasz bezpłatnym miesięczny limit do wykorzystania na zakupy. Logujesz się na Twisto i korzystasz z niego od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca.