platforma edukacyjna


Buliba

Buliba - polski portal edukacyjny dla dzieci utworzony w 2009 r. Skierowany jest do przedszkolaków w wieku od 2 do 8 lat i nacelowany na wspieranie ich wszechstronnego rozwoju. Oferuje gry, piosenki, puzzle, labirynty, układanki szablony do wydruku oraz inne edukacyjne aktywności dla najmłodszych. Zalogowani użytkownicy mogą m.in.

dlaucznia.pl

dlaucznia.pl to platforma edukacyjna dla uczniów szkoły średnej od Nowej Ery do nauki online takich przedmiotów jak matematyka, język polski, geografia, języka angielski, biologia, historia, język niemiecki, fizyka.

edupolis

Edupolis to Kujawsko-Pomorska Platforma Edukacyjna. Po zalogowaniu się masz dostęp do interaktywnych treści edukacyjnych. To społeczność nauczycieli i uczniów. Portal udostępnia treści edukacyjne zgodne z podstawą programową do nauczania w szkołach podstawowych.

epodreczniki.pl

Epodreczniki.pl to platforma edukacyjna Ministerstwa Edukacji Narodowej. Na platformie znajdują się np. e-podręczniki, e-materiały do kształcenia ogólnego, do przedmiotów zawodowych. Ogólnie mówiąc epodręczniki.pl to zbór e-materiałów edukacyjnych dla uczniów. Ma na celu ułatwić uczniom uczenie się, a nauczycielom nauczanie.

Khan Academy

Khan Academy - edukacyjna organizacja non-profit, której misją jest dostarczanie każdemu w dowolnym czasie i miejscu niezbędnych  treści edukacyjnych. Udostępnia bezpłatne kursy online dla wszystkich.

Ściąga

Sciaga.pl to wedłu jego twórców najstarszy serwis edukacyjny w Polsce. Sciaga.pl to baza prac, wypracowań, zadań, dla uczniów szkoły podstawowej, średniej, studentów. To również strona, na której znajdziesz opracowania lektur szkolnych. W kwietniu 2020 odwiedziło 6,6 unikalnych użytkowników.

Squla

Zaloguj się do Squla. To platforma edukacyjna dla najmłodszych dzieci dostępna przez przeglądarkę internetową i poprzez dedykowaną aplikację na telefon, tablet. Uczy dzieci poprzez zabawę.