opinie


Filmweb

Filmweb to jedna z najstarszych jak nie najstarsza baza filmów, seriali, gier i ludzi kina w polskojęzycznym Internecie. Zaloguj się na Filmweb i oceniaj filmy, pisz rekomendacje. Sprawdź czy filmy, które podobają się Tobie podobają się innym użytkownikom serwisu. Logując się będziesz mógł stworzyć swoją bibliotekę tytułów filmów obejrzanych i które planujesz obejrzeć.

Gowork

Gowork.pl to serwis, na którym można oceniać pracodawców. Większość ocen niestety jest negatywnych i pewnie dlatego stał się ta bardzo popularny. Obecnie znajdziesz na nim również oferty pracy. Samo dodanie opinii na temat pracodawcy i przeglądanie ofert o pracę nie wymaga logowania się. Jeśli chcesz wysłać swoje CV zaloguj się adresem e-mail lub przez Facebook.

Opineo

Opineo.pl to serwis zawierający opinie o sklepach internetowych. Serwis zawiera ponad 5 milionów opinii. Odwiedzany jest przez 1 milion użytkowników każdego miesiąca. Zawier opinie również o firmach sprzedających, świadczące swoje usługi w Internecie (ponad 35 tysięcy firm). Zaloguj się jako użytkownik jeśli chcesz dodać nową opinię.

Toluna

Toluna to międzynarodowa społeczność oceniająca. Po zarejestrowaniu się na Tolunie bierzesz udział w różnego rodzaju ankietach przygotowywanych przez firmy, marki. Za swoją aktywność np. właśnie wypełnianie ankiet, częste logowanie się, bycie aktywnym w tej społeczności otrzymujesz punkty, które możesz wymieniać na nagrody.