operator komórkowy


Mobile Vikings

Zacznij logować się do Mobile Vikings. To operator komórkowy mający w swojej ofercie rozmowy głosowe i dostęp do Internetu dla osób indywidualnych i firm. Bez limitu połączenia głosowe, sms-y, mms-y od 20 zł do 30 zł. Im droższy abonament tym większa liczba dostępnych GB na przeglądanie Internetu.

nju mobile

Logowanie się do nju mobile możliwe jest poprzez wpisanie numeru telefonu i hasła. nju mobile należy do Orange Polska. Zalogowanie umożliwi sprawdzenie np. salda konta, kwoty ostatniej faktury, dostępności bezpłatnych sms-ów, mmm-sów, minut, danych).

Orange

Zaloguj się do Orange. Orange to globalny operator komórkowy, który w Polsce pojawił się w 2005 roku. Orange oznajmił, że "Sieć 5G będzie dostępna po komercyjnym uruchomieniu przez Orange Polska tej sieci w wybranych lokalizacjach (najpóźniej w IV kwartale 2020 r.)".

T-Mobile

Zaloguj się do T-Mobile, to operator komórkowy świadczący swoje usługi telekomunikacyjne klientom indywidualnym i dla firm. Polska spółka T-Mobile została założona w 1995 roku. Oferta operatora przedstawiana jest w 4 kategoriach: Abonament, Internet mobilny, Mix, Na kartę.

Virgin Mobile

Logując się do serwisu Virgin Mobile sprawdzisz stan konta, jego ważność, aktywujesz wybrane pakiety, doładujesz konto, sprawdzisz historię połączeń. Logujesz się podając e-mail lub numer telefonu i hasło. Drugą opcją jest logowanie się przez Facebook. Virgin Mobile oferuje abonament na telefon, na kartę, dostęp do Internetu.