ogłoszenia


Gratka

Gratka.pl to serwis ogłoszeniowy. Łączy kupujących i sprzedających. Jednymi z bardziej popularnych kategorii, w których są umieszczane ogłoszenia to nieruchomości, motoryzacja, zwierzęta. Na Gratce możesz również szukać oferta pracy, usługi oferowane przez różnych fachowców, noclegi, oferty matrymonialne, znaleźć współlokatora.

Gumtree

Gumtree to serwis ogłoszeniowy, gdzie znajdziesz ogłoszenia dotyczące np. nieruchomości, domu i ogrodu, muzyki i rozrywki, motoryzacyjne, z antykami i innymi rzeczami kolekcjonerskimi. Na gumtree może przeglądać oferty pracy, szukać fachowca.

Lento

Lento.pl to serwis z darmowymi ogłoszeniami dla społeczności lokalnych, ale nie tylko. Dzięki niemu możesz sprzedawać i kupować różne rzeczy, oferować swoje usługi, przeglądać oferty pracy, poznać sympatię (kategoria serwisu "Randki i przyjaciele"). Usługi dostępne są w kategorii "Usługi i firmy". Znajdziesz w niej usługi oferowane przez ekipy budowlane, remontowe, fachowców, czy tzw.

Oferia

Oferia.pl to serwis internetowy na którym możesz szukać fachowca, wykonawcę danej usługi, zlecenia. Po zalogowaniu się możesz dodać zlecenie, czyli ogłosić, że poszukujesz kogoś do zrobienia danej usługi, pracy, zadania. Oferia.pl jest dla zlecających i dla wykonawców. Zlecenie możesz dodać za darmo.

OLX

Na OLX możesz dodawać, przeglądać różnego rodzaju ogłoszenia. Zaczynając od motoryzacyjnych a kończąc nawet na ogłoszeniach o pracę.

Otomoto

OTOMOTO.pl to serwis z ogłoszeniami motoryzacyjnymi. Ogłoszenia możesz przeszukiwać np. po markach samochodów, motocykli, według lokalizacji, województwa, w danym mieście. Otomoto należy do Grupy OLX.pl

Pokato

Pokato to serwis internetowy służący do umieszczania darmowych ogłoszeń. Po rejestracji i zalogowaniu się można umieszczać ogłoszenia w takich kategoriach jak: Nieruchomości, Motoryzacja, Praca, Dom i ogród, Moda, Elektronika, Rolnictwo, Sport i rekreacja, Edukacja i muzyka, Ślub i wesele, Zwierzęta, Dla dzieci, Towarzyskie, Usługi, Antyki, Zdr

Sprzedajemy

Sprzedajemy.pl to serwis z ogłoszeniami wszelkiego rodzaju. Od tych dotyczących motoryzacji, nieruchomości, ubrań, domu, a kończąc na oferujących usługi różnych fachowców. W 2020 widoczna jest nowa kategoria ogłoszeń "Delikatesy". Uwaga znajdziesz również kategorię "Maseczki ochronne". Na sprzedawaj.pl możesz szukać pracy.

TRADUS

Tradus.com to serwis z ogłoszeniami sprzedaży ciężkich maszyn typu samochody ciężarowe, traktory, sprzęt do przenoszenia materiałów, sprzęt budowlany.