oferty pracy


Aplikuj

Aplikuj.pl to serwis internetowy z ofertami pracy z całej Polski. Serwis w maju 2020 deklaruje, że posiada ponad 38 000 subskrybentów. Dodatkową funkcją tego serwisu z ofertami pracy online jest kreator CV.

Business Navigator

Business Navigator to katalog firm dostępny online. Serwis funkcjonuje od 2005 roku. W pola wyszukiwarki możesz wpisać nazwę szukanej firmy, ulicę, miasto, województwo, branżę, słowa kluczowe. Od pewnego czasu Business Navigator to również wyszukiwarka ofert pracy. 

Gowork

Gowork.pl to serwis, na którym można oceniać pracodawców. Większość ocen niestety jest negatywnych i pewnie dlatego stał się ta bardzo popularny. Obecnie znajdziesz na nim również oferty pracy. Samo dodanie opinii na temat pracodawcy i przeglądanie ofert o pracę nie wymaga logowania się. Jeśli chcesz wysłać swoje CV zaloguj się adresem e-mail lub przez Facebook.

Gratka

Gratka.pl to serwis ogłoszeniowy. Łączy kupujących i sprzedających. Jednymi z bardziej popularnych kategorii, w których są umieszczane ogłoszenia to nieruchomości, motoryzacja, zwierzęta. Na Gratce możesz również szukać oferta pracy, usługi oferowane przez różnych fachowców, noclegi, oferty matrymonialne, znaleźć współlokatora.

Gumtree

Gumtree to serwis ogłoszeniowy, gdzie znajdziesz ogłoszenia dotyczące np. nieruchomości, domu i ogrodu, muzyki i rozrywki, motoryzacyjne, z antykami i innymi rzeczami kolekcjonerskimi. Na gumtree może przeglądać oferty pracy, szukać fachowca.

interviewme

InerviewMe.pl to strona internetowa z kreatorem CV online. Twórcy kreatora deklarują, że stworzysz dzięki ich kreatorowi CV w 5 minut. Oprócz CV może również na InterviewMe wykorzystać specjalny kreator i utworzyć za jego pomocą list motywacyjny. 

JOBS.pl

Jobs.pl to serwis z ofertami, ogłoszeniami pracy online. Szukający pracy bez logowania się mogą przeszukiwać aktualne oferty pracy. Pracodawcy po zalogowaniu się mogą umieścić swoją ofertę zatrudnienia. W połowie maja 2020 w serwisie jobs.pl można było znaleźć ponad 4700 aktualnych na tamten czas ofert pracy, z czego ponad 2000 dotyczyło ofert pracy z Polski.

jooble.org

Jooble.org do serwis z ofertami pracy. Właściwie to agregat oferta pracy z innych serwisów publikujących oferty zatrudnienia. Niemniej jednak firma może również dodać ofertę pracy do tego serwisu i ją w nim promować. Jooble.org to serwis międzynarodowy. Dzięki niemu możesz przeszukiwać oferty pracy w 71 krajach.

Lento

Lento.pl to serwis z darmowymi ogłoszeniami dla społeczności lokalnych, ale nie tylko. Dzięki niemu możesz sprzedawać i kupować różne rzeczy, oferować swoje usługi, przeglądać oferty pracy, poznać sympatię (kategoria serwisu "Randki i przyjaciele"). Usługi dostępne są w kategorii "Usługi i firmy". Znajdziesz w niej usługi oferowane przez ekipy budowlane, remontowe, fachowców, czy tzw.

LinkedIn

LinkedIn to serwis dla ludzi, którzy chcą pokazać w Internecie czym zajmują się zawodowo, dla kogo pracują i dla kogo pracowali. Mogą poinformować, że akurat szukają pracy.

Nuzle

Nuzle.pl to serwis z ofertami pracy. Twórcy w maju 2020 mieli opublikowanych ponad 150 000 ofert pracy. Przy wyszukiwaniu określasz 3 kryteria: wpisujesz jakiej pracy szukasz, z jakie kategorii i w jakiej miejscowości (mieście, województwie).

OLX

Na OLX możesz dodawać, przeglądać różnego rodzaju ogłoszenia. Zaczynając od motoryzacyjnych a kończąc nawet na ogłoszeniach o pracę.

Praca.pl

Praca.pl to serwis gdzie możesz szukać pracy, umieszczać ogłoszenia o pracę. Serwis zapewnia również dodatkową funkcjonalność jaką jest kalkulator wynagrodzeń. Pracuj.pl jest obecne w Internecie od 2003 roku.

Sprzedajemy

Sprzedajemy.pl to serwis z ogłoszeniami wszelkiego rodzaju. Od tych dotyczących motoryzacji, nieruchomości, ubrań, domu, a kończąc na oferujących usługi różnych fachowców. W 2020 widoczna jest nowa kategoria ogłoszeń "Delikatesy". Uwaga znajdziesz również kategorię "Maseczki ochronne". Na sprzedawaj.pl możesz szukać pracy.

StepStone

StepStone to serwis z ogłoszeniami o pracę. Oferty pracy możesz przeglądać wpisując w wyszukiwarkę stanowisko, umiejętność, firmę, a następnie miasto lub kod pocztowy. Dodatkowo wyniki wyszukiwania możesz zawęzić do ofert typu pełny etat, część etatu, praca zdalna.