nauka języków obcych


Busuu

Zaloguj się na Busuu i zacznij naukę języka obcego z 12 dostępnych. Busuu to portal społecznościowy do nauki języków. Nauka możliwa jest poprzez przeglądarkę internetową lub dedykowaną aplikację mobilną. Twórcy deklarują, że mają ponad 90 milionów użytkowników z całego świata. Serwis powstał w 2008 roku.

eTutor

Logując się na eTutor możesz uczyć się języka angielskiego i niemieckiego online za pośrednictwem przeglądarki internetowej lub dedykowanej aplikacji mobilnej. Nauka jest płatna, a ceny zaczynają się od 99 zł za 3 miesiące dostępu do konta. Twórcy serwisu deklarują, że mają już ponad 800 tysięcy użytkowników.

Fiszkoteka

Fiszkoteka to serwis, aplikacja za pośrednictwem której możesz uczyć się języków obcych online, ale nie tylko. Zarejestruj się, utwórz konto i zaloguj się do Fiszkoteki. Swoją przygodę z nauką języka np. angielskiego możesz rozpocząć za darmo.

Insta.Ling

Logując się na Insta.Ling możesz zacząć naukę słówek języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego. To rozwiązanie dla szkół, uczniów i nauczycieli. Część funkcjonalności jest za darmo, pozostałe w płatnej wersji Premium.

italki

Logowanie na italki.com

Po zalogowaniu się na italki.com możesz uczyć się języków obcych (umożliwia uczestniczenie w indywidualnych lekcjach w ponad 150 językach). italki.com to gron certyfikowanych nauczycieli języków obcych prowadzących naukę wybranego języka online.

NOVAKID

Zaloguj się na Novakid.pl. To szkoła, nauka języka angielskiego online dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Logując się do Novakid dziecko uczy się angielskiego przez internet z native speakerem. Jest to nauka języka w formie zabawy, lekcje indywidualne trwają 25 minut.

Preply

Preply to serwis z pomocą którego możesz nauczyć się języka obcego. Dzięki niemu znajdziesz korepetytora online (lub możesz zalogować się jako korepetytor i uczyć innych). Twórcy serwisu deklarują, że współpracują z native speakerami lub dyplomowanymi korepetytorami. Preply to korepetycje językowe z 185 krajów. Możesz za pośrednictwem tego serwisu uczyć się online języków np.