narzędzia na stronę www


Axeptio

Axeptio to serwis za pośrednictwem którego możesz wdrożyć na swojej stronie internetowej zbieranie różnego rodzaju pozwoleń od odwiedzających ją. Pozwolenia te dotyczą np. plików cookies, newsletterów, formularza kontaktowego. Jeśli Twoja strona ma mały ruch możesz zacząć korzystać z rozwiązania proponowanego przez Axeptio za darmo.

Hotjar

Zaloguj się na Hotjar.com. To narzędzie dla administratorów stron internetowych, dla tych którzy chcą sprawdzić jak użytkownik zachowuje się na stronie www, gdzie często klika, jak daleko przewija stronę.

reCAPTCHA

reCAPTCHA to usługa, narzędzie online mające na celu zweryfikować, czy np. dane w różnego rodzaju formularzach na stronach internetowych wpisywane są przez człowieka czy jednak próbuje zrobić to tzw. bot. reCAPTCHA stosowana jest również w procesie logowania, rejestracji, dodawania komentarzy.

Webankieta

Logując się do Webankiety stworzysz ankietę online lub formularz. Otrzymujesz dostęp do ponad 70 wzorów ankiet, możliwość wysyłania ankiet do bazy adresowej e-mail lub telefonów. Rejestrująć się możesz przez 14 dni logować się i sprawdzać funkcjonalność tego narzędzia do ankiet za darmo. Sprawdź, funkcjonalność Webankiety jest spora.