menadżer haseł


1Password

1Password jest menadżerem haseł, który pozwala generować i przechowywać silne, losowe i unikalne hasła, pozwalające logować się do witryn i aplikacji w Internecie. Jego użytkownikom do logowania wystarczy dosłownie jedno kliknięcie, spojrzenie lub dotknięcie - bez potrzeby wpisywania każdorazowego loginów i haseł.

BitWarden

BitWarden to menadżer haseł używanych do logowania w sieci, który cieszy się opinią jednego z najlepszych. Jest oparty na oprogramowaniu open source, łatwy w obsłudze i budżetowy. Można korzystać z niego za darmo w ramach planu osobistego i biznesowego, albo zdecydować się na jedne z dostępnych cenowo abonamentów Premium.

Dashlane

Dashlane, to menadżer haseł mający opinię najbardziej ekskluzywnego i wyprzedzającego konkurencję. W jego przypadku w parze z nowoczesnością i wysoką jakością oferowanych usług, idzie wyższa cena za abonament. Oferuje kompleksowy pakiet cyberbezpieczeństwa skoncentrowany na ochronie haseł.

LastPass

LastPass jest menadżerem haseł do logowania, który swoim użytkownikom gwarantuje wiele poziomów zabezpieczeń m.in. w standardzie wojskowym, uwierzytelnienie dwuskładnikowe i logowanie biometryczne. Funkcjonuje już od roku 2008.

NordPass

NordPass menadżer haseł

NordPass to jeden z najbardziej zaawansowanych menadżerów haseł. Jest łatwy w obsłudze i dostosowany do potrzeb zarówno osób fizycznych jak i małych oraz średnich firm. Oferuje logowanie dwuskładnikowe. Pozwala zabezpieczyć różne rodzaje danych, również dane osobowe i dane kart płatniczych.

Roboform

Roboform menadżer haseł

RoboForm jest jednym z najstarszych menadżerów haseł. Swoim użytkownikom oferuje to, co najważniejsze w usługach tego typu, a więc podstawowe funkcje zarządzania hasłami i bardzo sprawne wypełnianie formularzy.