korepetycje


italki

Logowanie na italki.com

Po zalogowaniu się na italki.com możesz uczyć się języków obcych (umożliwia uczestniczenie w indywidualnych lekcjach w ponad 150 językach). italki.com to gron certyfikowanych nauczycieli języków obcych prowadzących naukę wybranego języka online.

Lento

Lento.pl to serwis z darmowymi ogłoszeniami dla społeczności lokalnych, ale nie tylko. Dzięki niemu możesz sprzedawać i kupować różne rzeczy, oferować swoje usługi, przeglądać oferty pracy, poznać sympatię (kategoria serwisu "Randki i przyjaciele"). Usługi dostępne są w kategorii "Usługi i firmy". Znajdziesz w niej usługi oferowane przez ekipy budowlane, remontowe, fachowców, czy tzw.

Preply

Preply to serwis z pomocą którego możesz nauczyć się języka obcego. Dzięki niemu znajdziesz korepetytora online (lub możesz zalogować się jako korepetytor i uczyć innych). Twórcy serwisu deklarują, że współpracują z native speakerami lub dyplomowanymi korepetytorami. Preply to korepetycje językowe z 185 krajów. Możesz za pośrednictwem tego serwisu uczyć się online języków np.