komunikator


Skype

Logowanie na Skype. Skype to jeden z najbardziej znanych komunikatorów internetowych na świecie. Dostępny jest jako aplikacja na system operacyjny Windows, Mac OS X, Linux. Możesz zainstalować go również na telefon komórkowy (tablet) z systemem Android, iOS (iPhone), Windows Mobile. Nawet użytkownicy konsoli Xbox mogą uruchamiać Skype.

Snapchat

Logują się do aplikacji mobilnej Snapchat możesz wysyłać filmy i zdjęcia, które znikają bezpowrotnie po 60 sekundach (jest to komunikator internetowy). Aplikacja dostępna na Android i iOS. Bardzo popularna w gronie młodych użytkowników Internetu. Więcej korzysta z niej kobiet niż mężczyzn. Znakiem rozpoznawalnym aplikacji Snapchat jest biały duszek na żółtym tle.

UseCrypt Messenger

UseCrypt Messenger to aplikacja na telefony mobilne służąca do szyfrowania połączeń i wiadomości. Cała komunikacja zabezpieczana jest szyfrowaniem. Wszystkie operacje kryptograficzne przeprowadzane są na urządzeniu użytkownika.

Viber

Viber to komunikator internetowy powstały w 2010 roku. Umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznym przy wykorzystaniu technologii VoIP. Za jego pomocą można przesyłać również zdjęcia, video, pliki audio. Viber jest dostępny na wiele platform systemowych, ale nie zalogujesz się do niego przez przeglądarkę internetową.