gdzie kupić domenę


AZ.pl

AZ.pl świadczy usługi online takie jak sprzedaż domen, hosting, tworzenie stron internetowych, kreator stron internetowych, certyfikaty SSL, dostęp do poczty we własnej domenie - Poczta AZ.

Domeny.tv

Domeny.tv. Zaloguj się i kup ciekawą domenę o wybranym rozszerzeniu. Przy utrzymywaniu większej ilości domen (20 i więcej) możesz skorzystać z cennika hurtowego. Dodatkowe usługi online jakie oferuje marka Domeny.tv to np. hosting, certyfikaty SSL.

Kei.pl

Kei to firma hostingowa która oprócz oferty na hosting stron internetowych proponuje również zakup domen i certyfikatów SSL. Kei ma w swojej ofercie również dostęp do poczty (poczta Kei)

OVH

Logując się na OVH możesz zdecydować się między innymi na wykupienie hostingu, wykupić domenę. Hosting to właśnie główna działalność OVH, choć nie jedyna. Dzięki OVH możesz również zdecydować się na usługę skrzynki pocztowej (Webmail).

Runbox

Runbox to usługa szyfrowanej poczty e-mail z elastycznymi planami cenowymi z siedzibą w Norwegii. Prowadzi również usługi rejestracji domen dla firm i tworzenie adresów e-mial z wybraną domeną. Poczta Runbox posiada filtry antywirusowe i  umożliwia bezpieczną obsługę plików. Obsługuje inne klienty poczty e-mail, takie jak np. Outlook i Thunderbird.