e-booki


Chomikuj

Twórcy serwisu określają chomikuj.pl jako dysk internetowy, na którym można przechowywać za darmo i bez ograniczeń pliki (np. filmy, dokumenty, zdjęcia, muzykę, pliki mp3, audiobooki). Zapisywane pliki mogą być widoczne tylko dla użytkownika serwisu, który je zapisał. Może też je udostępnić innym użytkownikom lub tylko określonym osobom.

Legimi

Logując się do Legimi.pl możesz otrzymać dostęp do tysięcy ebooków i audiobooków. W subskrypcji miesięcznej lub taniej w rocznej. Dostęp do serwisu Legimi w postaci vouchera możesz kupić również na prezent.

Lubimy Czytać

Lubimy Czytać to "największa społeczność czytelników w Polsce".  Logowanie do serwisu lubimyczytac.pl daje możliwość czytania recenzji książek, oceniać je, sprawdzać rekomendacja. Tu znajdziesz najświeższe informacje i ciekawostki ze świata książki. Stwórz własną wirtualną biblioteczkę ulubionych książek online. Poznawaj nowych znajomych, którzy też lubią czytać książki.

Publio

Możesz zalogować się, ale niekoniecznie jeśli chcesz zakupić na Publio e-booki, audiobooki, e-prasę. Publio.pl należy do grupy medialnej Agora SA.

Storytel

Po zalogowaniu się na Storytel możesz słuchać książek, to zbiór audiobooków w abonamencie 34,90 zł miesięcznie. Zalogowani do serwisu Storytel oprócz audiobooków znajdą w nim również e-booki. Książki możesz słuchać online (streaming) lub offline.

woblink

Zarejestruj się, a następnie zaloguj na Woblink.com jeśli zainteresowany jesteś zakupem ebook, audiobook, książki. Woblink ma w swojej ofercie ponad 35 tysięcy ebooków, niemalże 100 tysięcy książek drukowanych i 1500 audiobooków. Zakupione ebooki, audiobooki są dostępne na tzw. wirtualnej półce po zalogowaniu się. Można też je pobrać w takich formatach jak EPUB, MOBI, PDF.