dostęp do Internetu


Mobile Vikings

Zacznij logować się do Mobile Vikings. To operator komórkowy mający w swojej ofercie rozmowy głosowe i dostęp do Internetu dla osób indywidualnych i firm. Bez limitu połączenia głosowe, sms-y, mms-y od 20 zł do 30 zł. Im droższy abonament tym większa liczba dostępnych GB na przeglądanie Internetu.

Moje UPC

UPC to dostęp do Internetu, telewizja, telefon, Poczta UPC, Moje UPC. Logując się do Moje UPC możesz sprawdzić swoje zobowiązania wobec UPC (faktury, zmiany w usługach), możesz za nie zapłacić online, ustawić przypomnienie o płatności.

nju mobile

Logowanie się do nju mobile możliwe jest poprzez wpisanie numeru telefonu i hasła. nju mobile należy do Orange Polska. Zalogowanie umożliwi sprawdzenie np. salda konta, kwoty ostatniej faktury, dostępności bezpłatnych sms-ów, mmm-sów, minut, danych).

Orange

Zaloguj się do Orange. Orange to globalny operator komórkowy, który w Polsce pojawił się w 2005 roku. Orange oznajmił, że "Sieć 5G będzie dostępna po komercyjnym uruchomieniu przez Orange Polska tej sieci w wybranych lokalizacjach (najpóźniej w IV kwartale 2020 r.)".

T-Mobile

Zaloguj się do T-Mobile, to operator komórkowy świadczący swoje usługi telekomunikacyjne klientom indywidualnym i dla firm. Polska spółka T-Mobile została założona w 1995 roku. Oferta operatora przedstawiana jest w 4 kategoriach: Abonament, Internet mobilny, Mix, Na kartę.

Vectra

Vectra ma w swojej ofercie Telewizję, Internet, pakiet TV + Internet, Telefon, VOD. Stając się klientem Vectry uzyskujesz możliwość logowania się do Strefy Klienta. Po zalogowaniu się możesz uzyskać informacje o fakturach, wpłatach, sprawdzić saldo konta, zobaczyć jakie masz aktywne usługi, informacje na temat przeprowadzonych połączeniach telefonicznych.

Virgin Mobile

Logując się do serwisu Virgin Mobile sprawdzisz stan konta, jego ważność, aktywujesz wybrane pakiety, doładujesz konto, sprawdzisz historię połączeń. Logujesz się podając e-mail lub numer telefonu i hasło. Drugą opcją jest logowanie się przez Facebook. Virgin Mobile oferuje abonament na telefon, na kartę, dostęp do Internetu.