dla grafika


Behance

Zaloguj się na Behance.net. To serwis społecznościowy dla ludzi kreatywnych, tworzących różnego rodzaju projekty graficzne, wideo, rysunki, ilustracje, przerabiają zdjęcia, czyli właściwie wszystko co jest stworzone z grafiką. Oprócz tworzonych przez innych użytkowników serwisu prac możesz oglądać transmisje na żywo jak inni wyróżniający się graficy tworzą swoje prace. 

Dribbble

Dribbble.com to serwis dla projektantów, twórców stron internetowych, grafików. To to po zalogowaniu się możesz udostępniać zrzuty ekranów swoich prac, projektów. Pochwal się tym co robisz najlepiej.

iStock

Zaloguj się na iStock. To serwis tzw. bank zdjęć ze zdjęciami, grafiką wektorową, materiałami wideo, ilustracjami. Co tydzień znajdziesz w nim nowe zdjęcia, ilustracje, pliki wideo udostępniana za darmo. Większość zasobów multimedialnych na iStock jest dostępna odpłatnie.

PicPicNow

PicPicNow to narzędzie do projektowania grafik dla każdego, proste i bodaj bardzo intuicyjne. Aby edytować grafikę nie musisz się logować. Edutyjesz, tworzysz ją bezpośrednio w przeglądarce graficznej. Edytor PicPicNow jest darmowy, daje gotowe szablony idealne do wykorzystania np. przy tworzeniu reklamy.