dla dzieci


Buliba

Buliba - polski portal edukacyjny dla dzieci utworzony w 2009 r. Skierowany jest do przedszkolaków w wieku od 2 do 8 lat i nacelowany na wspieranie ich wszechstronnego rozwoju. Oferuje gry, piosenki, puzzle, labirynty, układanki szablony do wydruku oraz inne edukacyjne aktywności dla najmłodszych. Zalogowani użytkownicy mogą m.in.

Matlandia

Logując się na Matlandia uczniowie szkoły podstawowej uzyskują dostęp do nauki online matematyki poprzez rozwiązywanie różnego rodzaju zadań interaktywnych. Koszt dostępu do serwisu to 2,5 zł miesięcznie. Użytkownik po zalogowaniu się na Matlandia uzyskuje dostęp do ponad 1000 animowanych zadań do rozwiązania (zakres od 4 do 8 klasy szkoły podstawowej).

NOVAKID

Zaloguj się na Novakid.pl. To szkoła, nauka języka angielskiego online dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Logując się do Novakid dziecko uczy się angielskiego przez internet z native speakerem. Jest to nauka języka w formie zabawy, lekcje indywidualne trwają 25 minut.

Pisupisu

Pisupisu - polski portal edukacyjny, który oferuje testy z lektur oraz gry i zabawy edukacyjne użytkownikom od wieku przedszkolnego do 8 klasy szkoły podstawowej. Serwis skupia się przede wszystkim na edukacji polonistycznej. Zalogowani użytkownicy premium mogą śledzić swoje postępy w nauce, zdobywać nagrody oraz cieszyć się treściami bez reklam.

YouTube Kids

YouTube Kids to aplikacja, strona internetowa stworzona przez Google z myślą o dzieciach. Treści wideo przeglądanie za pomocą YouTube Kids są dedykowane dla całej rodziny, a szczególnie dla dzieci. Na umieszczane treści mają wpływ również opinie przekazywane przez rodziców.