bank zdjęć


Adobe Stock

Adobe Stock to serwis ze zdjęciami, grafiką, wideo. To kolekcja zdjęć, ilustracji, grafiki wektorowej, wideo, audio, szablonów, materiałów 3D. Niektóre są bezpłatne ale większość w dostępie premium. Za pośrednictwem tego serwisu nie tylko możesz zakupić wybrane zasoby ale równie sprzedawać swoje. Zaloguj się na Adobe Stock.

BIG InfoMonitor

Po zalogowaniu się do BIG (BIGKonto) jeśli jesteś przedsiębiorcą możesz zweryfikować siebie lub swoją firmę pod względem finansowym (zadłużenia, zobowiązania), monitorować zmiany w Rejestrze BIG o przedsiębiorcach, pobierać raporty o Przedsiębiorcach i Konsumentach.

iStock

Zaloguj się na iStock. To serwis tzw. bank zdjęć ze zdjęciami, grafiką wektorową, materiałami wideo, ilustracjami. Co tydzień znajdziesz w nim nowe zdjęcia, ilustracje, pliki wideo udostępniana za darmo. Większość zasobów multimedialnych na iStock jest dostępna odpłatnie.

Pixabay

Pixabay.com to zbiór zdjęć, ilustracji, grafiki wektorowej, filmów wideo dostępnych do pobrania za darmo z możliwością wykorzystywania ich również do celów komercyjnych. Większość materiałów można pobierać bez logowania się. Logowanie jest wymagane w przypadku pobierania zdjęć, grafiki wyższej rozdzielczości. Serwis dostępny jest w 26 wersjach językowych.