Udemy.com

Zaloguj się na Udemy - międzynarodowej platformie edukacyjnej

Udemy jest znanym na świecie dostawcą szerokiego wachlarza kursów zorganizowanych w serie modułów i lekcji, które obejmują m.in. filmy, notatki, podcasty i są dostępne po logowaniu na stronie www.udemy.com. Szacuje się, że ta platforma edukacyjna ma obecnie około 35 milionów użytkowników i oferuje ponad 155 000 kursów online. Kursanci pochodzą z ponad 180 krajów, a zajęcia odbywają się w 65 językach.

Firma działa na rynku usług edukacyjnych od roku 2010. Dostęp do kursów jest możliwy za pomocą wielu urządzeń takich jak laptopy, tablety i komputery stacjonarne, istnieje też dedykowana aplikacja Udemy. Po wybraniu któregoś z bogatej oferty szkoleń, użytkownik zapisuje się na kurs i uzyskuje do niego dostęp po zalogowaniu się na swoje konto w Udemy i kliknięcie na link otrzymany w e-mailu.

Obecnie polska strona udemy.com poleca m.in. kursy z Pythona, Excella, Javy. Ceny tych kursów wynoszą od około 55 zł do 80 zł. Popularne kategorie kursów obejmują: projektowanie, programowanie, marketing, IT, rozwój osobisty, biznes, fotografię, muzykę.

Na konto Udemy można zalogować się przez Facebook, konto Google i Apple oraz e-mail. Zalogować można się również przez konto służbowe danej organizacji, która wykupi kursy dla swoich pracowników czy podopiecznych.

podobne strony z kategorii
Logowanie Udemy.com
logowanie adresem e-mail ?
logowanie loginem ?
logowanie przez przeglądarkę internetową ?
logowanie przez aplikację na Android (Google Play) ?
logowanie przez aplikację na iOS (Apple Store) ?
logowanie przez Facebook ?
logowanie przez Google ?
Aktualizacja wpisu