Tinder

Tinder to usługa online, która po zalogowaniu się daje możliwość umawiania się na randkę przy wykorzystaniu mobilnej aplikacji. Jest bardzo popularna na całym świecie. Spotkać się można z opiniami, że swoją popularność zawdzięcza swojej prostocie. Otóż po zainstalowaniu i zalogowaniu się do aplikacji palcem możesz przesuwać w prawo lub w lewo i tym samym decydować, czy dana osoba podoba ci się czy też nie.

podobne strony z kategorii
Logowanie Tinder - tinder.com
logowanie adresem e-mail NIE
logowanie loginem NIE
logowanie przez przeglądarkę internetową TAK
logowanie przez aplikację na Android (Google Play) TAK
logowanie przez aplikację na iOS (Apple Store) TAK
logowanie przez Facebook TAK
logowanie przez Google TAK
logowanie numerem telefonu komórkowego TAK
Aktualizacja wpisu
Powiązane treści

Tinder wprowadzi weryfikację tożsamości

Najpopularniejsza aplikacja randkowa Tinder zaanonsowała, że w najbliższych miesiącach udostępni użytkownikom na całym świecie możliwość weryfikacji tożsamości. Na razie weryfikacja ma mieć charakter dobrowolny. Od 2019 r. korzystają już z niej Japończycy. Zweryfikowane profile będą miały odpowiednie oznaczenie graficzne (jak to ma miejsce np. na Twitterze). Umożliwienie weryfikacji ma podnieść poczucie bezpieczeństwa użytkowników i zapewnić im większą kontrolę nad tym w jakie relacje wchodzą po logowaniu w aplikacji Tinder.

 

Info z dnia

Czym jest Tinder i jak się do niego zalogować

Tinder jest najpopularniejszą na świecie aplikacją dla singli. Powstała ona w 2012 r. i umożliwia randkowanie on line. Po sukcesie Tindera firma MatchGroup poszła za ciosem i stworzyła podobne aplikacje: Hinge, PlantyOfFish i OkCupid. Do aplikacji Tinder każdy może zalogować się za darmo, a pewne funkcje premium są płatne. Tinder dopasowuje pary na podstawie tego czy użytkownicy podobają się sobie nawzajem. Jeśli dwoje użytkowników jest zainteresowanych rozpoczęciem znajomości, to Tinder oferuje prywatny czat, na którym można rozmawiać i lepiej się poznać.

Info z dnia