szyfrowane serwery pocztowe


CTemplar

CTemplar to usługa szyfrowanej poczty e-mail z siedzibą na Islandii. Słynie z przestrzegania najbardziej rygorystycznych na świecie przepisów dotyczących prywatności i bezpieczeństwa. Zapewnia anonimowe i kompleksowe szyfrowanie poczty e-mail. Wiadomości są chronione przed wirusami, phishingiem i atakami cybernetycznymi.

Hushmail

Hushmail to bezpłatna usługa poczty e-mail do użytku osobistego oraz biznesowego dla firm. Umożliwia wysyłanie bezpiecznych, szyfrowanych wiadomości nawet do użytkowników, którzy nie korzystają z Hushmail.  Tacy odbiorcy przeczytają zaszyfrowaną wiadomość e-mail na zaszyfrowanej stronie internetowej.

Posteo

Posteo - usługa szyfrowanej poczty e-mail z siedzibą w Berlinie. Cechuje ją brak reklam i postawienie akcentu na prywatność i bezpieczeństwo m.in. dwuskładnikowe uwierzytelnienie. Interfejs użytkownika poczty internetowej oferowanej przez POSTEO jest wysoce zaawansowany.

ProtonMail

ProtonMail - szwajcarska usługa szyfrowanej poczty e-mail. Z poczty można korzystać przez interfejs internetowy ProtonMail, albo przez aplikacje mobilne. Usługa została stworzona z myślą o małych firmach i użytkownikach prywatnych.

Runbox

Runbox to usługa szyfrowanej poczty e-mail z elastycznymi planami cenowymi z siedzibą w Norwegii. Prowadzi również usługi rejestracji domen dla firm i tworzenie adresów e-mial z wybraną domeną. Poczta Runbox posiada filtry antywirusowe i  umożliwia bezpieczną obsługę plików. Obsługuje inne klienty poczty e-mail, takie jak np. Outlook i Thunderbird.

Tutanota

Tutanota - usługa poczty e-mail, która szyfruje całą skrzynkę pocztową i zapewnia dużą prywatność. Klient Tutanota webmail jest darmowy dla użytkowników prywatnych i oferuje 1 GB bezpłatnej przestrzeni dyskowej. Użytkownicy komercyjni mogą skorzystać z płatnych subskrypcji i bardziej rozbudowanych funkcjonalności. Poczta Tutanota jest wolna od reklam.

ZOHO Mail

ZOHO Mail - usługa szyfrowanej poczty e-mail dla firm. Ma wbudowane funkcje współpracy odpowiednie dla potrzeb biznesowych. Pakiet poczty korporacyjnej ZOHO umożliwia dostęp do nowoczesnych usług, takich jak kalendarz, notatki, kontakty i zakładki. Oferuje też hosting korporacyjny dla łatwej współpracy między pracownikami.