społeczność


BlaBlaCar

Zaloguj się na BlaBlaCar. To serwis społecznościowy łączących kierowców. Łączy osoby dysponujące wolnymi miejscami w samochodzie, z osobami szukającego transportu, przejazdu. Jeśli chcą dojechać w to samo miejsce mogą dzięki BlaBlaCar umówić się na wspólny przejazd.

Dribbble

Dribbble.com to serwis dla projektantów, twórców stron internetowych, grafików. To to po zalogowaniu się możesz udostępniać zrzuty ekranów swoich prac, projektów. Pochwal się tym co robisz najlepiej.

Facebook

Logując się na Facebook staniesz się użytkownikiem największego serwisu społecznościowego na świecie. Logowanie jest możliwe przy wykorzystaniu adresu email lub numeru telefonu komórkowego.

iSing.pl

Najpierw rejestracja, a następnie zaloguj się na iSing.pl - to karaoke online. Zaśpiewaj i nagraj swoje wykonanie. iSing to polski serwis karaoke, to ponad milionowa społeczność osób lubiący śpiewać covery i dzielić się z innymi tym co nagrali.

LinkedIn

LinkedIn to serwis dla ludzi, którzy chcą pokazać w Internecie czym zajmują się zawodowo, dla kogo pracują i dla kogo pracowali. Mogą poinformować, że akurat szukają pracy.

Lubimy Czytać

Lubimy Czytać to "największa społeczność czytelników w Polsce".  Logowanie do serwisu lubimyczytac.pl daje możliwość czytania recenzji książek, oceniać je, sprawdzać rekomendacja. Tu znajdziesz najświeższe informacje i ciekawostki ze świata książki. Stwórz własną wirtualną biblioteczkę ulubionych książek online. Poznawaj nowych znajomych, którzy też lubią czytać książki.

Nasza Klasa - nk

Serwis społecznościowy Nasza Klasa gdzie można znaleźć dawnych znajomych np. ze szkoły podstawowej, średniej, studiów. Często umieszczane są na nim dawne zdjęcia klasowe. Swoją ogromną popularność w Polsce utracił na rzecz serwisu społecznościowego Facebook. Obecnie znajdziesz na nim również gry online.

ONORG

Logowanie do ONORG zapewni Ci dostęp do społeczności online mającej na celu łączyć ze sobą grupy osób o podobnych zainteresowaniach. Po zalogowaniu się na ONORG.co możesz dołączyć do już istniejącej grupy lub zostać liderem nowej. Logując się jako lider grupy możesz np.

Pepper

Zaloguj się na Pepper.pl. To serwis, gdzie możesz szukać promocji, kodów rabatowych, okazji cenowych z różnych sklepów stacjonarnych i sklepów internetowych. To serwis społecznościowy osób szukających okazji zakupowych, łapiących błędy cenowe. Tylko po zalogowaniu się możesz dodać Okazję, Kupon, brać udział w dyskusji z innymi użytkownikami serwisu.

SameQuizy

SameQuizy to strona, serwis społecznościowy, gdzie możesz dodawać różnego rodzaju quizy. Obecnie (maj 2020) najbardziej popularna polska strona internetowa z quizami. Jego użytkownicy generują ponad 30 milionów odsłon miesięcznie. Ponad 1,2 milion użytkowników loguje się na SameQuizy.pl. Serwis działa od 2015 roku.

TikTok

Zaloguj się na TikTok i zacznij dodawać ciekawe krótkie filmiki lub obserwuj co inny dodają. Polub to co Twoim zdaniem jest ciekawe, czytaj komentarze i sam komentuj.

Twitch

Twitch.tv to serwis ogólnoświatowy, gdzie możesz oglądać jak inni jego użytkownicy grają w gry komputerowe na żywo. Streaming gier komputerowych. Zaloguj się i pokaż jak grasz w swoją ulubioną grę.

Twitter

Serwis społecznościowy Twitter powstał w 2006 roku. Logując się możesz wysyłać i odczytywać tzw. tweety, czyli krótkie wiadomości tekstowe przeglądanych i obserwowanych profili. Nazwa serwisu od słowa angielskiego tweet oznacza ćwierkanie, ćwierkać. Twitter jest bardzo chętnie wykorzystywany przez osoby publiczne, polityków, dziennikarzy. Wiele tzw.

Twoo

Twoo.com - Do Twoo loguje się ponad 13 milionów użytkowników miesięcznie. Serwis dostępny w 200 krajach i w 38 językach. To serwis społecznościowy do zawierania nowych znajomości, dla lubiących czatować, poznawać nowych ludzi, serwis na którym możesz umieszczać również zdjęcia.

Yubo

Zaloguj się na Yubo jeśli chcesz nawiązać nowe znajomości. To aplikacja społecznościowa mający na celu łączyć grupy ludzi o podobnych  zainteresowaniach. Umożliwia nawiązywanie transmisji na żywo. Do Yubo loguje się już ponad 40 milionów użytkowników.