Płatne pakiety w Player

Player oferuje 3 podstawowe pakiety:

  1. Wersja z reklamami za 5 zł przez 30 dni. Pozwala oglądać wybrane seriale i programy przed premierą w TV.  Umożliwia dostęp do seriali Player Original i kolekcji discovery+ oraz biblioteki filmów i bajek dla dzieci.
  2. Wersja bez reklam za 15 zł przez 30 dni. Pozwala na pobieranie wybranych tytułów online i na oglądanie wybranych produkcji w jakości 4K/UHD. Można w tym pakiecie oglądać wybrane seriale i programy przed premierą w TV. Daje dostęp do seriali Player Original i kolekcji discovery+ oraz kolekcji filmów i bajek dla dzieci. Właśnie ten pakiet wybierają najczęściej użytkownicy Playera.
  3. Wersja Eurosport + Player z reklamami za 15 zł przez 30 dni. Pozwala oglądać równoległe live streamy z największych aren sportowych i transmisje z nich na żywo.  Zapewnia dostęp do kanałów Eurosport 1HD i Eurosport 2HD. Umożliwia oglądanie turniejów tenisowych, kolarstwa i innych dyscyplin sportu. Posiada opcję cofania już rozpoczętych transmisji do 2 h.

 

Konto w Playerze może założyć na stronie player.pl poprzez kliknięcie niebieskiego przycisku „ZAŁÓŻ KONTO”, który znajduje się w prawym górnym rogu witryny internetowej. Rejestracja jest możliwa przy użyciu e-maila, konta na Facebooku, konta Google, albo konta Apple. Po założeniu konta na player.pl będzie można się do niego logować i korzystać z Playera. To samo konto będzie również umożliwiać dostęp i logowanie do wszystkich serwisów TVN.

Info z dnia
Artykuł dotyczy