PAYBACK

Logowanie na Payback.

Logując się na payback.pl możesz zacząc zbierać punkty za wykonane zakupy i wymieniać je na nagrody, vouchery, czy też inne zakupy. Payback współpracuje z ponad 250 sklepami internetowymi i sklepami stacjonarnymi takimi jak: stacje paliw BP, Kaufland, Orange, CUK Ubezpieczenia, EUROPA Ubezpieczenia, PSB Mrówka, Citi Handlowy, Multikino, LINK4, Polskie Linie Lotnicze LOT, MetLife, Orbis Hotel Group, Wild Bean Cafe, PRYZMAT.

Rejestracja Payback.

Rejestrując się do programu zbierania punktów za zakupy Payback decydujesz się również na tzw. profilowanie dokonanych zakupów. Na stronie głównej payback.pl w zakładce Ochrona Danych podana jest informację, że dane uczestników programu są przetwarzane między innymi w celu cytuję: "Profilowanie, analizy rynkowe i statystyczne - w tym działania pomagające nam zrozumieć Twoje zwyczaje oraz oczekiwania jako klienta, uczynić ofertę Partnerów i sam Program PAYBACK bardziej efektywnymi, a nasze oferty dostosować do Twoich potrzeb".

Rejestracja na stronie internetowej Payback możliwa jest poprzez podanie danych karty, którą otrzymałeś w momencie dokonywania zakupów. Wpisujesz numer karty i kod CVC. Następnie podajesz dane właściciela karty (imię, nazwisko, datę urodzenia, adres, jak chcesz to płeć). W kolejnym kroku podajesz dane kontaktowe, czyli numer telefonu komórkowego lub adres e-mail. Końcowy etap rejestracji to akceptacja, regulaminu, zasad ochrony danych osobowych.

Zaloguj się do Payback.

Po wykonaniu rejestracji logowanie odbywa się poprzez podanie numeru karty PAYBACK, datę urodzenia, i kod pocztowy. Oprócz logowania się przez przeglądarkę internetową możesz zalogować się poprzez dedykowaną aplikację mobilną. Aplikację PAYBACK pobierzesz z Google Play lub App Store. Aplikacja na Androida została pobrana już ponad 1 milion razy. Jest całkiem dobrze oceniana przez jej użytkowników. Ocena to 4,4 (odczyt w październiku 2019).

Źródło informacji
Ocena
Średnia: 5 (1 głosów)
Podobne strony z kategorii

Kiedy została utworzona domena payback.pl?

Domena payback.pl został utworzona 2000.05.24.

Kto jest abonentem domeny payback.pl?

Abonentem payback.pl jest

Loyalty Partner Polska Sp. z o.o.
ul. Złota 59
00-120 Warszawa PL.

Na jakich profilach społecznościowych zobaczę Payback?

Payback obecny jest na facebook.com - instagram.com - youtube.com - linkedin.com

Aktualizacja danych
Opinie użytkowników