Nowy gracz SkyShowtime, ale czy wart zainteresowania? Czytaj do końca, bo jest czarny koń.

Nowy gracz w platformach streamingowych

Od początku tego roku (2023), widzę dość intensywną kampanię promocyjną nowej platformy streamingowej  SkyShowtime.

Czy warta jest zainteresowania? Krótka odpowiedź: Tak.  (Zachęcam do przeczytania dalej, bo moim zdaniem jest coś jeszcze lepszego)SkyShowtime zakup subskrypcji

Obecnie na stronie www.skyshowtime.com jest dostępna miesięczna subskrypcja 50% taniej w stosunku do standardowej oferty.

Platforma pragnąć zachęcić do skorzystania z oferty promuje się naprawdę kilkoma ciekawymi filmami. Często pojedyncze wypożyczenie jednego z poniższych filmów kosztuje więcej niż miesięczna subskrypcja.

Osobiście interesuje mnie najnowszy Top Gun i dlatego, zamówiłem dostęp na miesiąc. Dam tej platformie szansę i kto wie może nawet zostanę dłużej. Natomiast na pewno polecam w tej cenie przynajmniej wykupić na miesiąc, aby obejrzeć te najciekawsze pozycje.

filmy SkyShowtime
Niektóre filmy, którymi kusi nas SkyShowtime

Osobiście przez ostatni rok korzystałem z innych platform, a mianowicieHBO MAX, Canal + Online, Disney +, TVN Player, Netflix, a wcześniej jeszcze z Amazon Prime Video. Więc już mam trochę doświadczenia i w moim przypadku największym wyzwaniem jest znalezienie czasu, aby spokojnie coś obejrzeć. Zdarzyło mi się już kilkukrotnie spędzić na przeglądaniu dostępnych pozycji dobre 15min i nic nie wybrać.

Natomiast nie da się ukryć, że jeśli ktoś nie chce być atakowany w środku filmu reklamami, bądź chce obejrzeć coś akurat wtedy kiedy ma czas, w dobrej jakości, czasem w oryginalnej ścieżce dźwiękowej to platformy streamingowe idealnie do tego się nadają. Więc jeśli nie oglądałeś/oglądałaś TOP GUN to się nawet nie zastanawiaj, ja słyszałem, że dobry film (dam znać jak obejrzę). Można od razu anulować sybskrypcję, aby za miesiąc nie zapomnieć.  Dodam jeszcze, że opłaty można dokonać kartą, ale jest też opcja wybrania płatności PayPal. (Ja tę opcję wolę, bo daje mi większą kontrolę nad wydatkami).

Wiele dobrego napisałem o SkyShowtime, jednak obawiam się, że przy tej cenie nie da się utrzymać takiej oferty, więc albo zaraz będzie drożej, albo nie będą się pojawiać nowe interesujące pozycje. Więc prawdopodobnie w dłuższej perspektywie nie będę korzystać. Należy też uważać, bo przeglądając ofertę można spodziewać się, że są dostępne takie filmy jak SING 2 czy Szybcy i Wściekli 8 - przykład tu.  

Grafika mogąca wrpowadzić w błąd.

Jednak jak wyszukuję widzę tylko pierwszą cześć. Może była dostępna wcześniej, może będzie, może jest w innym kraju, może po prostu pomyłka.

wynik wyszukiwania sing

Tak czy inaczej w mojej ocenie taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. Ostatnio oglądałem obie części sing z dziećmi i może dlatego ten film zwrócił moją uwagę (bo chyba bardziej mi się podobał niż dzieciom).

Ta nieścisłość spowodowała, że zajrzałem na Canal + Online, gdzie właśnie oglądałem obie części Sing. Ku mojemu zaskoczeniu gdy wszedłem na ofertę Canal + zobaczyłem "ofertę specjalną" w podobnym przedziale cenowym.

Canal + oferta specjalna

Jest to oferta, którą polecam jeszcze bardziej niż SkyShowtime. Chodź promocyjna cena jest tylko przy opłaceniu 12 miesięcy z góry. To i tak uważam, że jest to bezpieczniejszy wybór, od sprawdzonej firmy, która zawsze dostarcza wysokiej jakości materiały + własne treści.

Co prawda w ofercie już nie widzę pierwszej części filmu Sing (oferta z czasem się zmienia), ale jest Sing 2 i Szybcy i Wściekli 9. Jeśli ktoś ma dzieci tym bardziej bajki dostępne na Canal + moim zdaniem są bardziej wartościowe.

Więc, aby już nie przynudzać, jeśli ktoś ma trochę czasu to moim top jeden w ofertach stremingowych jest teraz Canal + Online na 12 miesięcy.

Dajcie znać w komentarzach kto zdążył kupić? Może jednak uważacie, że filmy dostępne w programach ogólnodostępnych są wystarczające.

Nie wiem czy trzeba to pisać, ale żadne artykuły pokazujące się na stronie logowanie.pl nie są opłacane. Jeśli będzie inaczej informacja to zostanie podana na początku artykułu.

Info z dnia