Serial The Office na Netflix - jesienią premiera nowych sezonów

Netflix potwierdził datę premiery „The Office” na najpopularniejszej w Polsce platformie streamingowej. Jesienią, a dokładnie 23 października 2021 r. pojawi się aż 9 nowych sezonów serialu, którego tytuł na język polski można przetłumaczyć jako „Biuro”.

 

 

Serial „The Office” zyskał miano kultowego i stał się kulturowym fenomenem. Od emisji ostatniego odcinka serii minęło już 7 lat, a mimo to serial w 2020 r. okazał się najpopularniejszym w Stanach Zjednoczonych. Prawdopodobnie zawdzięcza swoją popularność humorowi i temu, że wiele osób pracujących w biurach może utożsamiać się z jego bohaterami. Fabuła jest osnuta wokół grupy pracowników przeciętnej firmy z siedzibą w małym mieście w Pensylwanii. Ich codzienne życie jest relacjonowane na wzór filmu dokumentalnego. Wsród pracowników są m.in. Michael Scott - niezbyt mądry i nieszczególnie zabawny szef, sprzedawca Dwight Schrute, który swoją pracę traktuje zabójczo poważnie oraz recepcjonistka Pam Beesly.

 

Serial „The Office” w Polsce mogą obecnie oglądać osoby zalogowane na platformie Amazon Prime, ale już za niespełna dwa miesiące będzie w ofercie dla subskrybentów Netflixa i uatrakcyjni im jesienne wieczory.

Info z dnia
Artykuł dotyczy