Netflix - netflix.com/pl

Logowanie

Zaloguj się na Netflix i oglądaj filmy, seriale, programy niemal z każdego urządzenia (telewizor, tablet, telefon, konsola, komputer). Dostęp do serwisu możliwy jest już od 34 zł miesięcznie. Netflix pozwala na pobieranie programów na urządzenie i oglądanie ich w trybie offline.

Na netflix.com logujesze się adresem e-mail lub numerem telefonu. Doczepiona została również opcja logowanie przez Facebook.

Jak zalogować się do Netflix

Netflix jest popularnym serwisem stramingowym, który oferuje swoim subskrybentom dostęp do programów i filmów telewizyjnych w dowolnie wybranej chwili i bez reklam. Można z niego korzystać na każdym urządzeniu, które ma dostęp do Internetu, na telewizorach, komputerach, tabletach i telefonach komórkowych.

Żeby zalogować się do Netflix należy najpierw utworzyć konto w tym serwisie na stronie https://www.netflix.com/pl/login . W tym celu należy wprowadzić adres e-mail, a następnie dokończyć konfigurację konta, wybrać hasło oraz plan. W tej chwili dostępne są:

  • plan Podstawowy - opłata 34 zł za miesiąc,
  • plan Standard – opłata 43 zł za miesiąc,
  • plan Premium – opłata 52 zł za miesiąc.

A następnie skonfigurować płatność za pomocą:

  • karty kredytowej lub debetowej,
  • PayPal,
  • Kodu podarunkowego Netflix,
  • Dodania do rachunku za abonament komórkowy w Play.

Sam proces logowania polega na wpisaniu loginu i hasła. Po zalogowaniu się można zarządzać profilami, mieć dostęp do ustawień swojego konta, w których m.in. można zmieniać plan, edytować swoje dane, zmienić metodę płatności, ustawić kontrolę rodzicielską itp. A także zyskuje się dostęp do Centrum pomocy w razie problemów z Netflix. Istnieje również możliwość logowania się do serwisu Netflix za pomocą konta na Facebooku.

zaloguj się, strona www

https://www.netflix.com/pl

Aktualizacja wpisu