Google Maps


Mapy Google (Mapa Google) to to bardzo przydatna usługa online, jeśli chcesz sprawdzić jak dojechać we wskazane miejsce, sprawdzić lokalizację danego adresu. Mapy Google to najbardziej popularne mapy online. Pokazują natężenie ruchu, transport publiczny, zintegrowane są z usługą Street View. Dzięki Google Maps możesz udostępnić innym swoją lokalizację, zapisywać przydatne miejsca. Wybrany fragment mapy możesz również wydrukować.

Powiązane treści

Jak śledzić znajomych w Google Maps

Jedną z ciekawszych, a mniej znanych funkcji Google Maps jest możliwość śledzenia położenia znajomych na ekranach urządzeń mobilnych z zainstalowaną aplikacją Google Maps i komputerów stacjonarnych po wejściu na stronę: https://www.google.com/maps. Wybranym osobom, które również są użytkownikami aplikacji Google Maps możemy zezwolić na śledzenie w czasie rzeczywistym naszego położenia. Jest to bardzo przydatne udogodnienie umożliwiające obserwowanie lokalizacji bliskich znajomych czy członków rodziny.

Recepta na problemy z wyświetlaniem Google Maps w Chrome

Google Maps, to bez wątpienia najpopularniejsza mapa internetowa, na której są nie tylko oznaczone są granice krajów i regionów, ale także punkty z milionami firm i ciekawych lokalizacji. Dzięki tej mapie bez problemu docieramy na miejsce z wykorzystaniem nawigacji GPS w czasie rzeczywistym oraz otrzymujemy informacje o natężeniu ruchu i transporcie publicznym. Ogromną przewagą mapy nad konkurencyjnymi rozwiązaniami jest skala wsparcia społeczności w jej tworzeniu - aktualizacjom w czasie rzeczywistym oraz popularność.