Ding

Strona internetowa
Kategoria usługi online (aplikacji)
Treść

Logowanie na ding.pl

Ding.pl to strona na której możesz przeglądać różne gazetki promocyjne najbardziej znanych sieci sklepów np. Biedronki, Lidla, Kaufland, ale nie tylko. Zostały posegregowane w takie kategorie jak: Markety, Dom i ogród, RTV i AGD, Motoryzacja, Zdrowie i uroda, Moda, Artykuły dziecięce, Kultura i rozrywka, Podróże, Sport, Zwierzęta, Restauracje.

Zanim zalogujesz się na Ding

Funkcjonalność strony ding.pl jest spora nawet bez logowanie się. Możesz oprócz przeglądania gazetek promocyjnych wyszukiwać produkty w nich umieszczone. Wpisując w pole szukaj np. masło wyświetlą się wszystkie strony z aktualnych gazetek promocyjnych gdzie występuje ten produkt. Bez logowania się na ding.pl możesz również wyszukiwać określony sklep i sprawdzić jego adres, lokalizację na mapie, godziny otwarcia. Niestety wyszukiwanie sklepu nie jest możliwe poprzez główne pole wyszukiwanie ale poprzez wybranie zakładki Sklepy z menu, a następnie nazwy sklepu (sieci sklepów) i miejscowości.

Po zalogowaniu się na Ding

Co zyskujesz po zalogowaniu się na ding.pl? Otóż logując się będziesz mógł otrzymywać powiadomienie od wybranych gazetkach. Dokonujesz tego poprzez zaznaczenie czerwonego dzwoneczka (ding), możesz obserwować określony sklep.

Po zalogowaniu możliwe jest również tworzenie listy zakupów

Jak zalogować się na Ding?

Na ding.pl można zalogować się podając adres e-mail i hasło (po wykonaniu wcześniejszej rejestracji) lub przez Facebook lub przez Google.

Aplikacja Ding.pl

Aplikację można pobrać na Android ze Sklepu Play. Pełna nazwa to "DING.PL Gazetki Promocyjne Rabaty Przeceny Okazje". Początek funkcjonowania aplikacji Ding to koniec roku 2019. Z początkiem roku 2020 zaczęła być również reklamowana w telewizji. Obecnie (13.01.2020) została zainstalowana ponad 10 000 razy. Jak na razie jest oceniania całkiem dobrze i posiada sporo pozytywnych komentarzy (ocena aplikacji w Sklepie Play 4.5, 53 opinie na 13 styczeń 2020).

Alternatywa dla logujących się na ding.pl

Jest sporo konkurencja dla ding.pl. Warto wspomnieć o takich stronach jak:

  • mojagazetka.com, która również oferuję aplikacje mobilną na Android i iOS. Ze Sklepu Play został pobrana już ponad 1 milion razy i jest dobrze oceniana (ocena 4.7 na ponad 47 000 głosów). Sama strona mojagazetka.com nie daje możliwości logowania się.
  • blix.pl, która oferuje aplikację "Blix Gazetka Gazetka Promocyjna" jaką możesz pobrać z Google Play lub App Store. Na blix.pl nie zalogujesz sie. Bardzo dobrze oceniana przez użytkowników Androida (pobrania ponad 1 milion razy, oceniana na 4.9 przez ponad 84 000 osób).
Ocena
Średnia: 5 (1 głosów)

Kiedy została utworzona domena ding.pl?

Domena ding.pl została utworzona 2009.10.11.

Kto jest abonentem domeny ding.pl?

Abonentem jest ogranizacja: 

Grupa Interia.pl sp. z o.o. sp.k
os. Teatralne 9A
31-946 Kraków PL

Ile musisz mieć ukończone lat by móc logować się na ding.pl?

Według zapisu z regulaminu 16 lat.

Kiedy można usunąć konto na ding.pl?

Według regulaminu na stronie ding.pl użytkownik może usunąć konto w każdym czasie.

Aktualizacja danych
Opinie użytkowników